tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
  Jedna Kadyszka a tyle szczęścia!!!
Wchodze ja sobie na forum a tu tyle postów do przeczytania, ruch jak na marszałkowskiej w godzinach szczytu, co jest myślę, coś zaczeli dawać darmo czy jak? No i wyszło, chłopaki zakupili dwa nowe korpusy, a we wszystkich topicach ruch że aż miło, i niech ktoś powie że Pentax to system mało popularny, a co będzie po nowym roku jak cena kadyszki znormalnieje choć troszkę i będzie dostępna od ręki, a do tego większy brat ze swoim gieiksem dziesiątką będzie jeszcze podgrzewał atmosferę, oj będzie się działo. gratuluje panowie nowych zabawek, liczę na obszerne foto-relacje, myśle że rozwodów nie było z powodu zakupu, lepsze połówki jakoś przełkneły ten ból chociaż absolutnie nie mają się w co ubrać, a mieszkają w tak beznadziejnych warunkach że o gorsze tudno. Mam nadzieję że już w styczniu będę mógł dokonać zmainy wpisu w stopce i cieszyć się jak wy dziś, pozdrawiam narazie bezsprzętowo. Pentax rulez !!!

 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Re: Jedna Kadyszka a tyle szczęścia!!!
tomecki napisał/a:
[...]chłopaki zakupili dwa nowe korpusy [...] liczę na obszerne foto-relacje[...] lepsze połówki [...] absolutnie nie mają się w co ubrać[...]

Też liczę na foto-relacje.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
Jedna Kadyszka a tyle szczęścia!!!
No właśnie nie jedna, ale dwie! Na forum są już dwie!
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
No właśnie nie jedna, ale dwie! Na forum są już dwie


tomecki napisał/a:
No i wyszło, chłopaki zakupili dwa nowe korpusy


tref, że pora wieczorowa to rozumiem ale, czy to zwalnia od czytania ze zrozumieniem :mrgreen: może tak :-B dla lepszej klarowności sytuacji ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
wiem, wiem, Tobie chodziło, że jedna w domu, a mnie chodzi o dwie w naszym duuużym domu - forum! :-) No to :-B
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
czasami jak czytam to forum, to mam wrażenie, że trafiłam na spotkanie sekciarskie ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ja dziś wieczorem będę odprawiał egzorcyzmy - zobaczycie nowy wątek koło 22-ej to się dowiecie o co chodzi :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
wiem, wiem, Tobie chodziło, że jedna w domu, a mnie chodzi o dwie w naszym duuużym domu - forum! No to

No zaraz się zleje :mrgreen: szanowny kolego tref, w pierwszym poście napisałem że chłopaki zakupili dwa nowe korpusy czy twoim zdaniem to znaczy że dwa=jeden? :mrgreen: Pewnie się zasugrowałeś tematem topica, co? więcej wyjaśniać nie będę, no chyba że osobiście na spocie w Olsztynie :-P :mrgreen: :lol: :mrgreen: :-P :lol: :-B :-B :-B
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
Kadyszkomania zapanowała na forum :lol:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
tomecki napisał/a:
No zaraz się zleje szanowny kolego tref, w pierwszym poście napisałem że chłopaki zakupili dwa nowe korpusy czy twoim zdaniem to znaczy że dwa=jeden? Pewnie się zasugrowałeś tematem topica, co? więcej wyjaśniać nie będę, no chyba że osobiście na spocie w Olsztynie

stary, ja podniecony cały dzien chodziłem! Nie wiesz czemu? Zajrzyj do tego wątku.
Przecież wg badań 30% rodaków nie rozumie tego, co czyta ;-)
To kiedy ten spot?
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
To kiedy ten spot?

Zostaniesz powiadomiony oficjalnym pismem na PW
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
tomecki napisał/a:
Zostaniesz powiadomiony oficjalnym pismem na PW
zatem czekam, mam ndadzieje, że mi sie uda podlecieć "dragonem" na gościnną Warmię

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach