Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
PAYPAL - dziwny mail
wklejam to co dostalem TEORETYCZNIE od PAYPAL:
Witaj, Marcin Krynicki!

Z danych systemu PayPal wynika, że nie zaakceptowano jeszcze zaktualizowanej Umowy z użytkownikiem i Zasad zachowania poufności systemu PayPal.

Brak akceptacji zaktualizowanej Umowy z użytkownikiem i Zasad zachowania poufności systemu PayPal w ciągu 30 dni, spowoduje ograniczenie dostępu do Twojego konta PayPal. W przypadku ograniczenia funkcjonalności konta, użytkownik nie może wysyłać ani otrzymywać płatności.

Firma PayPal ceni użytkownika jako klienta i pragnie przestrzec przed utratą cennych korzyści, jakie są związane z posiadaniem tego konta. Prosimy przejść do witryny PayPal i zaakceptować aktualizacje zasad. W tym celu wystarczy skopiować następujący adres URL i wkleić go w przeglądarce: https://www.paypal.com/pl/. Następnie należy zalogować się do konta i kliknąć łącze Nowe aktualizacje zasad na stronie Opis konta.


?????cosik dziwnie.....
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
?????cosik dziwnie.....
Nawet bardzo dziwne.

[ Dodano: 03-12-06, 20:18 ]
Ale wiesz, może to jest związane, że jest już stronka Paypal polska.

[ Dodano: 03-12-06, 20:19 ]
http://www.paypal.pl/pl

[ Dodano: 03-12-06, 20:20 ]
Ale osobiscie bym nie wchodził na adres i aktualizacje, podaną w liście, bez zapytania na Paypal :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
wszedlem inaczej - przez miedzynarodowa strone.....
dostalem informacje ze nie jestem zweryfikowany
i czy chcce poddac sie weryfikacji.....
wszystkie certyfikaty sa teoretycznie dobre......
mam podac dodatkowy numer dostepow dla wiekszych przelewow....
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
na przyszłość, forwardujcie podejrzane maile (w całości, z nagłówkami) na spoof@paypal.com (tzn, ja te, które mi przychodzą z niby paypal.com tam przekzauję - możliwe, że jest taki sam adres na .pl) - po krótkim czasie dostaje się automatyczną zwrotkę, w której piszą, co i jak.
 
alx  Dołączył: 22 Kwi 2006
Kiedy zostal odpalony polski paypal zmienila sie umowa dla uzytkownikow z pl.

Pozdr,
Alx

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach