Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
  dobre złego początki
tak naprawdę to chciałem się pochwalić zdjęciami zrobionym przez mojego syna - właśnie skończył 4 lata. Potrafi już trzymać *ist DSa i patrzeć w wizjer, a nawet poprawnie skadrować :-D czego dowód widać poniżej. Co prawda musiałem mocno wyprostować horyzont, ale ten aparat jest jeszcze trochę ciężki dla takiej małej rączki .

 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
No cóż... Współczujemy synowi, fotografia to trudno uleczalna i kosztowna przypadłość. Ale za to jak piękna!
 

w4syl  Dołączył: 16 Lis 2007
Cytat
zdjęciami


No to gdzie więcej? :-)

Gratulujemy zdolnego synka! Jak tak wcześnie zacznie dźwigać lustro i do tego jeszcze jakieś jasne tele może, to może i w foto i w kulturystyce osiągnąć sukcesy :) 2 w 1 :D
 

elena  Dołączyła: 15 Cze 2008
Szkoda jego małego kręgosłupa na takie wielkie lustro. Daj mu lepiej coś mniejszego, co nie znaczy że gorszego. Pozdrawiam
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Gratuluje zdolnego dziecka. Jak zrobi jeszcze jakies fotki to wrzuc :) Trochę Ci współczuje, bo się jeszcze wykosztujesz na te hobby synka... A tymczasem może kup mu jakiegoś kompakta... Moze Canon G9 sie nada?

Pozdrawiam
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
niech uczy się korzystać z wizjera i stałej ogniskowej. *ist DS ciężki nie jest, za rok będzie go wygodnie trzymać. Kolejne zdjęcie tego samego autora (mój obrazek na desktopie)

 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
hmmm, a nie boisz się, że mu upadnie? a może na to liczysz :evilsmile: (k20d :roll: )
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Eldred, tylko nie mów żonie ;-)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Słowo kasekciarza, pen-ta-liba i bokehofila, że nie pisnę ani słówka ;-) :-B
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
portret samego fotografa - to na aparacie to 28-105 zablokowany taśmą klejącą na 35mm.

 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
OMG!! bez paska, czyli zgadłem :evilsmile:
 

w4syl  Dołączył: 16 Lis 2007
haHaHAHAAA :lol: Rozwaliłeś mnie Eldred !
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Twój syn jest taki duży, czy aparat jest taki maly? On wygląda z tym aparatem jak ja ze swoim k10d.... Czuje sie jak karzel... a moze nim jestem ?:D
 

pawli  Dołączył: 10 Lut 2008
Bronek napisał/a:
portret samego fotografa - to na aparacie to 28-105 zablokowany taśmą klejącą na 35mm.


To się nazywa harpagan. Normalnie podziwiam. A tak nawiasem zobaczcie na stopke autora wątku jest i k10d.
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
harpagan? Nie widziałeś młodszego ...
 

pawli  Dołączył: 10 Lut 2008
a co młodszy w średnim formacie robi?
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
pawli, nie, po prostu ma taki motorek że ... :lol:
 

pawli  Dołączył: 10 Lut 2008
to dobry tatuś jesteś :lol: Gratuluje
Pozdrowionka
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Ogólnie jestem pod (dobrym) wrażenien!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach