PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Karta Extreme III 1 GB
Czy ktos z Was pracowal na tych kartach? Jakie sa Wasze opinie?
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Tak, posiadam takową ale nie mogę nic powiedzieć, poza tym, że przy kopiowaniu na kompa trochę szybsza od UltraII a w aparacie nie zauważyłem różnicy. Żadnych problemów z nią nie miałem ale może dlatego, że dopiero kilka tysięcy zdjęć na niej przemieliłem.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Testy szybkości dla DS-a z wykorzystaniem tytułowej karty
http://www.dpreview.com/r...stds/page10.asp
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Pentagram, Plwk, dzieki za info, wlasnie kupilem po dobrej cenie chyba, Pentagram mam pytanie, czy montowales do kompa dysk ktory otrzymales wraz z karta?
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Sandiski sa ogolnie super. Wprawdzie w Ds nie wykorzysta sie szybkosci Extreme (Ultra wystarczylaby), ale to bedzie dobra inwestycja do kilka razy szybszego zapisu w K10D :mrgreen:
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
a ja wlasnie sobie zamowilem i dzisiaj czekam na dostawe Extreme III 2GB , z ktorej bede korzystac z nowiutkim K10D - juz niebawem :mrgreen:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
A w jakiej cenie? Ja zaplacilem 125 zl, nie wiem czy to jest drogo?
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
ja za 2GB karte zaplacilem 43GBP (na zlotowki to by bylo ... ~240 ). Czyli z grubsza tyle samo (2x wieksza pojemnosc, 2x wieksza cena - dla "zwyklych" pojemnosci ceny rosna liniowo)
 

sebcz  Dołączył: 16 Wrz 2006
270 złotych za 4GB na eBayu - tez Sandisk Extreme III.
Seb
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
chińska podróbka? dziękuję, wolę chiński oryginał :-P
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
PiotrB. napisał/a:
Pentagram, Plwk, dzieki za info, wlasnie kupilem po dobrej cenie chyba, Pentagram mam pytanie, czy montowales do kompa dysk ktory otrzymales wraz z karta?


nie, z zestawu, używam tylko karty i dołączonego miękkiego pokrowca na karty.
 

sebcz  Dołączył: 16 Wrz 2006
Bronek napisał/a:
chińska podróbka? dziękuję, wolę chiński oryginał :-P


:) Gwarancja, etui, opakowanie, plyta z oprogramowaniem itd. Jesli to podrobka, to w sklepach tez mają podrobki ;-)
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
opakowanie o niczym nie świadczy; to co się liczy to testowanie jakiemu poddano komponent elektroniczny w fabryce. A za to odpowiada tylko i jedynie marka. Szczerze, dla mnie eBay nie jest pewnym źródłem chętnie podrabianych i trudnych do zweryfikowania części. A SanDisk jest niestety często podrabiany.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Bronek napisał/a:
A SanDisk jest niestety często podrabiany.

Na j** pojawil sie jakis czas temu artykul na ten temat:
http://reviews.ebay.com/F...000000001456539
 

sebcz  Dołączył: 16 Wrz 2006
Dan, Bronek, dzieki!
Wasza pomoc / sugestie się przydały, szczególy tu: http://manufactura.home.p...opic.php?t=2058

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach