dan  Dołączył: 11 Sie 2006
alkos napisał/a:
W G2 jest jaki jest i okazalo sie ze wystarcza

Ale w T3 moze byc gorszy :->
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
wygląda na lepszy...

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Gdyby mial jeszcze AF z G2, to bylby idealny :evilsmile:

[ Dodano: 2008-05-07, 15:33 ]
Ale nie ma.
http://photo.net/equipment/contax/t3
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nawet jesli ma z G1, bedzie genialny.
 
Andrzej  Dołączył: 21 Sie 2007
Koledzy chcę kupić dobry kompakt za około 1000, 1300 PLN.,co moglibyście mi polecić?Pzdr.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Andrzej, jak cyfrowy to wez GX100+wizjer.. cos okolo 1700 ale warto..
a z analogow to wez mju II, za grosze ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Andrzej, no... przecież polecają cały czas... Contaxa ;-) Zmieścisz się w cenie i jeszcze na jedno szkło zostanie ;-)
 

Galus81  Dołączył: 16 Lip 2008
Andrzej napisał/a:
Koledzy chcę kupić dobry kompakt za około 1000, 1300 PLN.,co moglibyście mi polecić?Pzdr.


Tez sie zastanawiam nad kompaktem w tej cenie...(mowiac kompakt nie mowie o hybrydach,tylko jakims kieszokowym aparacie)
co sadzicie o tz4 i 5 oraz fx35??
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Galus81, za około 1300 jest bodaj Canon G9.. wez go :-)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Andrzej napisał/a:
Koledzy chcę kupić dobry kompakt za około 1000, 1300 PLN.,co moglibyście mi polecić?Pzdr.


Ja to bym sie rozglądał tylko za takim kompaktem, który ma możliwość włączenia dźwięku imitującego klapnięcie lustrem, trzask migawki i przesuw filmu :mrgreen:
 

Galus81  Dołączył: 16 Lip 2008
dagio napisał/a:
Galus81, za około 1300 jest bodaj Canon G9.. wez go :-)


haha nie no...jak dla mnie za duzy...mowilem jak dla mie kompakt to cos do kieszeni...malego....szukam poprostu cos dla mojej kobietki :)
 

Łobuzio  Dołączył: 17 Lip 2008
Wiecie może czy któryś z aparatów Fuji ( kompakt/hybryda ) ma manualne ostrzenie ? Myślę co tacie polecić, miałem Fuji S5xxx czy S35xx sam nie pamiętam i nie pamiętam cz6 było tam manualne ostrzenie, ale aparacik był super. Całe muzeum marynarki wojennej w Gdyni obfotografowałem, ale i tak muszę tam jeszcze kiedyś wdepnąć na kolejna sesje :-) jak by kogos foty interesowały to na priva podam galerie.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Z tego co pamiętam, to S6500fd ma normalny pierścień ostrości, więc MF pewnie też jest. Może nowsze hybrydy typu S9600 tak samo? Ale traktuj to jako podpowiedź, miałem niewielki kontakt z tymi aparatami (ale zawsze).
 
go!!!  Dołączył: 12 Sie 2007
Witam.

Też stałem przed dylematem kupna małego kompakcika z pełnym manualem i dobrą jakością zdjęć jako uzupełnienie dla mojego k100d i właśnie zakupiłem na allegro fuji e900.
Myślę że nówka za 499zł to niezły zakup gdyż oferuje: raw, w miarę szeroki kąt (32mm), solidną metalową ładną czarną obudowę, użyteczne wysokie iso (duża matryca 1/1.6). Jeśli jest inny zainteresowany to pozostał jeszcze jeden egzepmlarz:

http://www.allegro.pl/ite...zedaz_gwar.html
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
W S9600 jest pierścień ustawiania ostrości na obiektywie, ale nie ma przełożenia mechanicznego tylko jakoś silniczkiem się steruje. Chyba w nowych szkłach zuiko do oliego jest podobnie. Da się wyostrzyć, ale brakuje precyzji i takiego filingu manualnego szkła..
 
jungli
[Usunięty]
1. Fuji 6500fd z hybryd, a polowe tej kwoty mozesz sprzeniewierzyc na dropsy,

odnosnie pierscienia manualnego to pic na wode, jesli jestes lutrzankowcem to nie zagladaj prosze rowniez w wizjerek, bo dostaniesz krwotoku z oczu i cisniesz aparatem o sciane,
a tak poza tym fajne fotki robi i pewnie gdyby nie brak pelnej kontroli nad kadrem, to nigdy bym sie nie przesiadal na lustro.

pozdroofka
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Panasonic Lumix DMC-LX3:



http://fotopolis.pl/index.php?n=7577
http://www.dpreview.com/n...anasoniclx3.asp

Zapowiada sie niezle 8-)

Obiektyw 24-60/2.0-2.8 :-o + zew. wizjer :->
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Ale bajerancki aparacik :-) . Zapowiada się mocny konkurent dla Ricoha GX-100/200. A to oldtimerowe etui... ;-)
 

DDspeed  Dołączył: 03 Wrz 2007
dan, wygląda jak pokłosie Sigmy DP-1. Super sprawa może być.

A widzieliście ekran LCD tego czegoś? O_o Przegięcie.
 
PrzemoWu  Dołączył: 07 Paź 2007
zmiana proporcji na obiektywie ? słaby pomysł

czekam na osiągalny w cenie kompakcik w którym obiektyw będzie 'martwy' - pełen manual, przesłon i focusa a tylko migawka będzie elektroniczna ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach