Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
slicznosci do czyszczenia matrycy
tu:
http://66.249.93.104/tran...6lr%3D%26sa%3DG

jezeli bylo to przepraszam i prosze o skasowanie watku
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
niestety nie potrafię odczytać opisu, ciekaw jestem z czego wykonana jest końcówka tegopatyczka. Wygląda na coś miękkiego, żelowatego.

j
Cytat
ezeli bylo to przepraszam i prosze o skasowanie watku

dołączam się, bez pytania mnie o zdanie można skasować
 
martini  Dołączył: 20 Lis 2006
hm, wyglada bardzo ciekawie i moze byc swietna alternatywa dla innych zestawow, problem w tym ile to bedzie kosztowac, i czy w ogole trafi do polski.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie było. Ale dołączam się do wniosku o skasowanie autora wątku.
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
Cos podobnego widzialem w jakims sklepie internetowym, ale nie marki Pentax...
 

Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
Dla tych, bo nie lubią krzaków (nie wiem dlaczego), ciuteczkę łatwiej jest przeczytać tutaj: http://pentaxlife.com/dsl...ning-kit-review
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Michu napisał/a:
Ale dołączam się do wniosku o skasowanie autora wątku

Oszczędź Fafniaka
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
fajny bajer, naprawdę fajny

przydałby mi się zwłaszcza teraz jak kupiłem P30T który jest strasznie brudny... wszędzie....

czy ktoś mógłby przetłumaczyć bo ja taki dosyć słaby z angielszczyzny jestem...

Cytat
Impress Watch have reviewed new Pentax digital SLR sensor cleaning kit (auto translated). To get rid of the dust particles, oil and any other rubbish you should press the cleaning steak with its orange lollipop-like head (shown on the image above (image copyright (c) 2006 Impress Watch Corporation and an Impress Group company)) to the low-pass filter covering the sensor and then clean the head from the dirt with the special paper supplied with the kit. It will work with any Pentax digital SLR cameras from *istD to K10D as well as other manufacturer’s DSLRs. Recommended price in Japan is 4,200 Yen which is about $35.
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
Super! Wreszcie coś na rozwiązanie moich kłopotów!

Już sobie zamówiłem u żonki na prezent pod choinkę. Ciekawe czy uda jej sie ściągnąć przez koleżanki czy przez szefa :D
 

davnes  Dołączył: 18 Lis 2006
kiwaczek i masz juz to cudo?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach