Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
No mowie - jak kwiatek przy kozuchu... :mrgreen: :-P

Pzdr
Spinner

[ Dodano: 2007-01-05, 12:23 ]
Chyba nie ma watpliwosci co ladniejsze :?: :mrgreen: :-P
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Chyba nie ma watpliwosci co ladniejsze


A masz kopyrajta na to zdjecie? Bo jak nie to musze zdjac... :-P

 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Jasne, ze nie mam:-) A szkoda bo kilka rzeczy mozna by jeszcze pokazac... :-P

Pzdr
Spinner

[ Dodano: 2007-01-05, 13:22 ]
Heh - no i wycial zazdrosnik :-P Szkoda Panie i Panowie - znacznie ladniejsze bowiem to rzeczy byly niz ten srebrny koszmarek... :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
jestem z niego bardzo zadowolony. Jest bardzo ostry na zupelnej dziurze, nie ma nawet sladu AC. Nie wiem jaki jest FA 35/2, ale pod jednym wzgledem moze byc lepszy od 31 Ltd - szybkosc AF na 31 jest przecietna, nieco ponizej tego co daja "zwykle" obiektywy FA.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Bronek, jak bedziesz mial czas, to moze zrob pare zdjatek z dwoch korpusow, np. na iso 200, 400, 800, wyzej nie potrzebuje.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Heh - no i wycial zazdrosnik :-P Szkoda Panie i Panowie - znacznie ladniejsze bowiem to rzeczy byly niz ten srebrny koszmarek... :mrgreen:


Nic nie wycinalem, u mnie ciagle wisi...
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
PiotrB. napisał/a:
Bronek, jak bedziesz mial czas, to moze zrob pare zdjatek z dwoch korpusow, np. na iso 200, 400, 800,


Po co :?: Co chcesz zobaczyc :?: :mrgreen:

Pzdr
Spinner

P.S. Skoro jeszcze nie wycinaja to jeszcze jako ciekawostkaz trzy fotki - ja juz nie mam wiecej pytan... i nie ciagnijmy tego bo to kolejny watek po ktorym Spinner ma majaki i mokre sny :mrgreen: :-P

 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Alkos - to zdjecie Twojej MZ-5n? Co za komunikat masz na wyświetaczu, bo nie mogę z niczym połączyć.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mertz napisał/a:
Co za komunikat masz na wyświetaczu, bo nie mogę z niczym połączyć.

akurat był pewnie zalogowany na pentax@pl i sie wyświetliło :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
akurat był pewnie zalogowany na pentax@pl i się wyświetliło


dokladnie :-D




(to miala byc grafika na forum... ale jakos nie pasuje nigdzie ;-)
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
PiotrB., zabieram sie do tego co tydzien, ale moze w ten weekend sie uda. Nie mam statywu i nie kupie specjalnie do testowania sprzetu, wiec kadry beda nieco rozne, i K10D zrobie dodatkowo 100 ISO (tak zeby mozna bylo porownac "optymalne" z tego korpusu, z "optymalnym" z DSa). ... tylko dlaczego my dyskutujemy o korpusach w tym watku :?: :shock:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
aa tak w ogóle umieszczanie gdziekolwiek tego typu zdjęć powinno być karane wieloletnimi ciężkimi robotami na syberii z oglądaniem tego typu sprzętu zza szyby codziennie przez min 5godzin bez możliwości ich dotykania :evil: :!: :evil: :!: :evil:
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
moderator, zalozylem nowy watek "porownanie jakosci obrazu K10D z aparatami 6Mpx i 10Mpx" w odpowiednim podrofum, czy moglbys tam przeniesc moj post i pytanie PiotrB na ktore odpowiadam? Nie chce tu smiecic. Dzieki :)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
aa tak w ogóle umieszczanie gdziekolwiek tego typu zdjęć powinno być karane wieloletnimi ciężkimi robotami na syberii
No przecież się umawiamy za dwa lata niecałe... ja już rozglądam się za łopatą.

[ Dodano: 2007-01-05, 09:12 ]
Bronek, jako moderator stanowczo stwierdzam, że ten wątek i tak jest mocno on-topic.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
nianawidze was !!!!!

[ Dodano: 2007-01-05, 07:46 ]
limitedowcy!!!

Przyganiał kocioł garnkowi ;-) Wszyscy Ci zazdroszczą tej 15tki. :-P :-P :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach