Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Zaczęło się
Telefon z aratem to juz właściwie standard. Trzeba uczciwie przyznać, że zdjęcia robione telefonem nie zdecydowanie ustępowały tym z kompaktów. Wiadomo optyka, matryca, soft.

Pewne było, że prędzej czy później ktoś w końcu zrobi urządzenie, które będzie i aparatem kompaktowym i telefonem komórkowym. Tym pierwszym okazał się Casio z modelem Casio Exilim W63CA.

więcej informacji w linku
>>KLIK<<
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
no to czekamy na pierwszą lustrzankę z telefonem ;-)

a co by dużo nie mówić, to pomysł na tego Casio przedni - jeżeli telefon dobry i aparat dobry, to może być świetny zamiennik dla zestawu - telefon + dobry aparat kompaktowy
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
Żaba, Samsung już sprzedaje od ponad roku podobny sprzęt > SCH-B600 10Mpix + odbiorniki DVB-T & DVB-S + wyjście wideo dla TV. Brak informacji ale telefon działa również na klasycznym GSM (2 sloty kart dla CDMA + GSM).

http://www.ephotozine.com...el-Camera-Phone
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
eee mój SE k800i co go miałem póki się nie skończył to już jak dla mnie wystarczająco był zaawansowany.. jakby miał ciut lepszą optykę to absolutnie starczałby jako kompakt... a to już strasznie stary model jest
Grzesiek
 

miodzik  Dołączył: 19 Lut 2008
a testując nowe modele SE pod względem jakości zdjęć, to przy odbitkach 10x15 jakie robi się najczęściej do albumów to jakość jest na prawdę akceptowalna. Do tego coraz częściej montowana lampa "flasch" a nie diodowa, czyli o skuteczniejszym zasięgu i o lepszej mocy niż diodowa lampka doświetlająca, plus pięcio(a nawet try)megowa matryca, lekkie odszumienie programowe i na wycieczkę taki zestaw wystarcza. oczywiście dla kogoś, kto ma cierpliwość do czekania na wyzwolenie migawki od momentu naciśnięcia spustu bo opóźnienie nadal jest znaczne, jak to dla "małpek". Mimo to nawet SE wprowadza spore korekty programowe do swoich telefono-aparatów. Nokia już dawno wprowadziła soczewki zaissa do choćby N95. A ja już sam się spotykam coraz częściej na weselach kiedy to goście weselni robią "fotki" za pomocą telefonów. Nawet "małpki" powoli w odstawki idą..

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach