skuzer  Dołączył: 08 Sty 2007
Prośba
Witam,mam pewien problem.Wykladowca z zarzadzania polecil mi napisac strategie dzialania wybranej firmy.Chcialbym napisac wlasnie o PENTAX jednak nigdzie nie moge znalezc potrzebnych mi materialow.Chodzi mi np o Kluczowe czynniki sukcesu,mocne strony firmy, slabe strony, zagrozenia oraz szanse (czyli analiza SWOT),Warianty strategiczne dla przedsiębiorstwa (czyli jak firma powinna sie rozwijac), Działania i taktyki zmierzające do osiągnięcia celów strategicznych.Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.Oczywiscie...jako typowy mezczyzna zostawilem to na ostatnia chwile, wiec najpozniej do jutra (wtorek) potrzebowalbym te informacje.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
hi hi hi ...
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
skuzer napisał/a:
Chodzi mi np o Kluczowe czynniki sukcesu
Chcesz oblać ?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tia....
Po pierwsze primo nie daj się zwieśc informacjom, które tak niodpowiedzialnie podał Michu :mrgreen:
Po drugie primo obawiam sie, ze poszukiwanych informacji nie znajdziesz w necie, bo Pentax nie należy do firm, które się lubieją chwalić sukcesami ;-)
Ale.... nie myślałeś o zmianie obiektu Twojego zainteresowania? Bo to chyba obojętne, o jakiej firmie będziesz pisał.
 
skuzer  Dołączył: 08 Sty 2007
zorzyk....a na jaka firme proponujesz zmienic?jestem otwarty na propozycje:]
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
Zobacz prospekty emisyjne na stronie GPW.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Hm... W aspekcie wypowiedzi Micha a także zarówno argawena, przy tym mając na uwadze cel Twojej pracy, i nie zapominając o jutrzejszym terminie, firma Pentax jawi się nie być najwdzięczniejszym obiektem studiów. Uff!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach