Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
PiotrR napisał/a:
Ten czajnik w tym ujęciu wygląda jak nie przymierzając nie powiem co
Mi trochę przypomina Adama Kazimierza Czartoryskiego z obrazu "Konstytucja 3 Maja" Jana Matejki.
 

davnes  Dołączył: 18 Lis 2006
widxicie bimetal jest odgrodzony od wody i doprowadzona do niego jest dziurka przez która wlatuje para która podgrzewa bimetal który jednoczesnie pod wpływem temp. sie wygina i wyłancza czajnik
 
danpe_
[Usunięty]
To zdjęcie czajnika przypomniało mi, że przez całe swoje zycie zastanawiałem się jak to jest, że u mnie w WC na 1 piętrze jest woda, na 4 piętrze też jest woda i nikomu ta woda domu nie zalewa.

Dowiedziałem się jak to działa dopiero 2 lata temu, mając praktyki z Techniki w...szkole pdostawowej :mrgreen:
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
danpe_ napisał/a:
Dowiedziałem się jak to działa dopiero 2 lata temu, mając praktyki z Techniki w...szkole pdostawowej


wow :-)
ale to Ty prowadziłeś praktyki i dzieciaki Ci powiedziały? :)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
danpe_ napisał/a:
To zdjęcie czajnika przypomniało mi, że przez całe swoje zycie zastanawiałem się jak to jest, że u mnie w WC na 1 piętrze jest woda, na 4 piętrze też jest woda i nikomu ta woda domu nie zalewa. (...)

:ROTFL: :mrgreen: :lol: :-B

__________________________

Słuchacz pyta: Kochane Radio Erewań *) jak to jest: idę jedną stroną mojego pola, jest 100 kroków. A jak wracam drugą stroną mojego pola to jest 80 kroków. Jak to wytłumaczyć?
Radio Erewań odpowiada: Kochany słuchaczu, nauka nasza zna podobne przypadki: od poniedziałku do niedzieli jest 6 dni, a od niedzieli do poniedziałku tylko jeden dzień.

__________________________
*) Radio Erewań - tu: Radio Erewań. Nie mylić z RadioErewań ;-)

 
danpe_
[Usunięty]
cotti napisał/a:

wow :-)
ale to Ty prowadziłeś praktyki i dzieciaki Ci powiedziały? :)


hehe - zajęcia prowadziłem ja, ale działanie za przeproszeniem kibla odkryłem przeglądając przed lekcjami na przerwie książkę do lekcji techniki w klasie 5 bądź 6, już nie pamiętam :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach