Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Nowy system Apple
 
cinekk1  Dołączył: 17 Lut 2008
Matko Boska. Pora umierać. Świat upadł. A serio, to się raczej nie przyjmie.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
z technicznego punktu widzenia nie jest to obiektyw ;-)

tylko taka nasadka zmiennoogniskowa - teraz czekamy na taki bajer do lustrzanek - pierwsze sony

a co do samego iPhone to żenada -
stary iPhone - telefon z bluetoothem który służy tylko do korzystania z zestawów słuchawkowych (ale to akurat norma, że a stanach bluetooth jest obcięty o możliwość transferu plików )
nowy iPhone 3G, w którym nie działa 3G ;-)

no ale cóż - "taka jest polityka Apple'a" - jak to mówi mój kolega z pracy - zadeklarowany zwolennik Apple'a
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
Żenada? To jest dopiero marketing! No i oczywiście Microsoft monopolistą, ale nie oni ;-)
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
opiszon, iPhone to zabawka, która technologicznie jest przestarzała już w dniu premiery. Ale marketingowo, cud, miód i orzeszki.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
lipalipski, oczywiście, marketingowo jak najbardziej, ale do czego się to nadaje to podsumował kumpel na imprezie w piątek - wziął tego iPhone'a i włączył taką gierkę - kuleczki które trzeba do dziurek naprowadzić - kiedyś były takie gry "analogowe" - płaskie pudełeczko z przeszkodami i dziurki na kulki

a to wszystko dzięki żyroskopom wbudowanym w iPhone - i muszę powiedzieć, że jako taka platforma do gier, to ok - ale wiem że nie chciałbym go jako telefonu ;-) (pomimo tego że nie używam 3G - więc byłoby ok jak dla mnie ) :evilsmile:
 
muciaq  Dołączył: 01 Wrz 2007
cos takiego do nokii bylo z 2 lata temu :P
czego mozna oczekiwac po 20$?
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Tak patrzę i myślę, że to jest rodzaj lustrzanki, bo ma takie małe lusterko przy obiektywie.
 
nazgul  Dołączył: 15 Paź 2007
opiszon napisał/a:

nowy iPhone 3G, w którym nie działa 3G ;-)


Jak to: "nie działa"?

To ja mam chyba zepsutego iPhona, bo u mnie działa... Włączyłem w menu bo domyślnie był wyłączony i śmiga jak jaki gupi...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
nazgul widziałeś emotkę :?:

chodzi o to, że ajfon3G jest niezgodne w pełni ze standardem 3G, więc może się zdarzyć takie urządzenie ścieciowe, działające ściśle ze standardem, które po prostu iPhone'a 3G nie wpuści do sieci

to że się tak nie dzieje, to tylko wina pobłażliwych urządzeń

 
nazgul  Dołączył: 15 Paź 2007
opiszon napisał/a:
nazgul widziałeś emotkę :?:

chodzi o to, że 3G jest niezgodne w pełni ze standardem 3G, więc może się zdarzyć takie urządzenie ścieciowe, działające ściśle ze standardem, które po prostu iPhone'a 3G nie wpuści do sieci


O, to to by wyjaśniało inną kwestię: Moja zabaweczka jest u jednego operatora, a mojej żony u drugiego i moja nie sprawia żadnych problemów z żoninym wciąż są problemy...
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Odgrzaliście wątek, do którego tematu już link nie działa :evil:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach