Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
cotti napisał/a:
to i tak są nade wszystko towarzystwa wzajemnej adoracji
Jak chociażby my.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
cotti napisał/a:
to i tak są nade wszystko towarzystwa wzajemnej adoracji
Jak chociażby my.


nie chciałam tego tak otwarcie napisać ;-)

a z drugiej strony, nie dyskryminujemy innowierców 8-)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Michu napisał/a:
cotti napisał/a:
to i tak są nade wszystko towarzystwa wzajemnej adoracji
Jak chociażby my.


No i bardzo dobrze!
;-)
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
dpodlejski napisał/a:
"Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć"
Bodajarze Mike Johnston ;-)

Ten facet to ma wzorcowo zdrowe podejście.

A ja się nie wystawiam w żadnej galerii i dobrze mi z tym.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
A mi kiedyś na plfoto wymoderowali to zdjęcie http://djack.ovh.org/gale...php?id_phot=133 twierdząc, że to nie jest portret tylko zdjęcie pamiątkowe.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
vesper, odwagi, na początek może wystaw się w jakiejś galerii handlowej.
 

Kcysiu  Dołączył: 13 Paź 2006
cotti napisał/a:
dziecka neostrady komentarz na kształt: "fajne zdjęcie, ale masz jakiś piasek na nim"...


Trzeba bylo mu odp. to idz wytrzep oczy o wanne. :-P

Poniewaz jestem od niedawna posiadaczem lustrzank to jakis sympatycznych zdjec jeszcze nie zrobilem. Ale jesli chodzi o ocenianie, to zawsze prosze jedna, obiektywna i zaufana mi osobe o ocene. Powie mi gdzie robie bledy i na co zwrocic uwage.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
djack napisał/a:
A mi kiedyś na plfoto wymoderowali to zdjęcie http://djack.ovh.org/gale...php?id_phot=133 twierdząc, że to nie jest portret tylko zdjęcie pamiątkowe.


uwielbiam te wszelkie ichniejsze definicje ;-) pewno nie komentowałeś odpowiednio entuzjastycznie pewnych, odpowiednich zdjęć ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
djack napisał/a:
A mi kiedyś na plfoto wymoderowali to zdjęcie http://djack.ovh.org/gale...php?id_phot=133 twierdząc, że to nie jest portret tylko zdjęcie pamiątkowe.


(...) [autocenzura] Ten portret jest po prostu świetny!
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
ryve napisał/a:
vesper napisał/a:
A ja się nie wystawiam w żadnej galerii i dobrze mi z tym.
Nic dziwnego, skoro...
vesper napisał/a:
Smutny bezsprzętowiec.


W zasadzie to jeszcze mam, ale tylko w posiadaniu, bo i pinionc spłynął. Poza tym krótko to trwa. Pod koniec miesiąca zgłaszam zapotrzebowanie na valerianę. Albo prozac od razu.

Spodobło mi się to wymoderowane.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
Ten portret jest po prostu świetny!

Biała dama zgodziła się pozować po zapłaceniu "okupu", chyba 2 złote, nie pamiętam dokładnie, ale i tak wyszło taniej niż w Atenach, gdzie możliwość sfografowania podobnej damy, tylko zielonej kosztowała mnie 1 euro.

[ Dodano: 2007-01-11, 23:56 ]
zorzyk napisał/a:
Ten portret jest po prostu świetny!

vesper napisał/a:
Spodobło mi się to wymoderowane.

Dzięki, lejecie miód na moje serce :mrgreen:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
cotti napisał/a:
nie dyskryminujemy innowierców

Bo tu nie ważne jakie knoty się robi, ale czym się je robi :mrgreen:

A co do Twych smuteczków - w większości podzielam zdanie Kolegów. Ja mam podobny problem, choć nigdy publicznie nie wystawiałem swoich foto - bo i tak nie mam czego ;). W rodzinnym kręgu również nie mam duszy, która jest w stanie mnie zrozumieć. Dlatego dłubię przy własnej stronce (narazie zdjęcia pamiątkowe).
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
rychu napisał/a:
Dlatego dłubię przy własnej stronce
W takim razie byś podsznurkował w swojej stopce albo co, rozpowszechniać nigdy nie zawadzi :-)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Rychu, jakiego programu uzyles, ze zrobiles taka stronke? Ciekawy uklad.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
PiotrB. napisał/a:
Rychu, jakiego programu uzyles, ze zrobiles taka stronke? Ciekawy uklad.

Ciekawy? :shock: Znaczy dyplomata jesteś :mrgreen:
A używam szarych komórek, zerkając czasem do książki z opisem HTML i CSS, no i taki programik co automatycznie zamyka tagi i czcionki koduje - EZhtml
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Bo wlasnie cos takiego szukam. O takim ukladzie strony. Nie jestem specjalista w tej dziedzinie, wiec dla mnie te HTML, i itp, to czarna magia. Chyba ze znasz jakies "gotowce", ktore pozwola zachowac taki styl, jak Twoja strona? Oczywiscie z mozliwoscia zmiany skorki.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Tu nie trzeba byś żadnym specjalistą. Też mi się kiedyś wydawało, że to jakieś nie wiadomo co, a potem kupiłem książkę o html'u i w parę dni zrobiłem sobie stronkę zupełnie taką, jak chciałem. Potem chciałem wstawić na stronkę skrypt komentarzy i pomyślełem, że php to już na pewno nie dla mnie, więc poszukam jakiegoś gotowca, ale żaden nie był taki, jak chciałem. Więc poczytałem trochę dokumentacji php i mysql w necie i zrobiłem sobie ten skrypt sam. Wynikami się nie pochwalę, bo stronka jakiś czas temu przestała istnieć (bo się nie rozwijała z fotograficznego punktu widzenia, czyli tego, o który chodziło), ale właśnie gromadzę materiały foto, żeby zrobić restart. Tylko czasu trochę brak.
Pozdrawiam
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
PiotrB. napisał/a:
Nie jestem specjalista w tej dziedzinie, wiec dla mnie te HTML, i itp, to czarna magia. Chyba ze znasz jakies "gotowce", ktore pozwola zachowac taki styl, jak Twoja strona? Oczywiscie z mozliwoscia zmiany skorki.

Spokojnie. Jeśli masz trochę czasu zainwestuj w dobrą książkę do HTML i już. Dla mnie to też była czarna magia do chwili, kiedy poznałem na czym to polega. Polecę "Tworzenie stron www w praktyce" Bartosza Danowskiego - niewielki tomik opisujący podstawy HTML, CSS, przygotowanie projektu, grafiki - akurat do stworzenia prostej, ale funkcjonalnej stronki.
Co do gotowców - są w sieci projekty szkieletowe do darmowego użytku i modyfikacji.
Co do funkcjonalności strony w HTML - w przypadku małych, nierozbudowanych - do kilku zakładek - witryn jest do przegryzienia. W momencie gdy chcesz rozbudować musisz wybierać pomiędzy katorżniczą pracą ręcznego tworzenia każdej galerii i dodatkowego kodu dla każdego, prezentowanego zdjęcia, a łatwością obsługi i przeglądania. Też szukałem skryptów do tworzenia galerii, ale te, które mi odpowiadały wykorzystywały MySQl i php, a tego mój serwer za darmo nie obsłuży :)
Wracając jeszcze do mojej strony: sporo pracy kosztuje przygotowanie grafiki pod kolory tła, szczególnie jak dochodzisz do wszystkiego sam.
Pocieszę Cię :)) - cokolwiek byś nie zrobił, i tak nie będziesz zadowolony :mrgreen: :-D
 
Andreas  Dołączył: 19 Lis 2006
rychu napisał/a:
Jeśli masz trochę czasu

Gdybym mial troche czasu to z pewnoscia zuzylbym go na duzo ciekawsze rzecy niz przegryzanie sie przez php, html, mysql, css i inne tego typu cuda.
Problem polega wlasnie na znalezieniu kompromisu.
Sa tematy ktorym jestem gotow poswiecic mnostwo czasu i pieniedzy a sa takie, na ktore moge poswiecic wylacznie pieniadze ;-)
Te pierwsze daja radosc z ich tworzenia, te drugie z ich wykorzystywania.

No to ide dalej szukac czegos ciekawego do wystawiania swoich zdjec.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Andreas napisał/a:
Gdybym mial troche czasu to z pewnoscia zuzylbym go na duzo ciekawsze rzecy

Z pewnością. Dlatego traktuję to jako przygodę, a nie sposób na życie.
Carpe diem - tyle, ile do szczęścia Ci potrzebne, wszystko ponad, to strata czasu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach