dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Olympus E-3 w promocji
Było już na forum, ale przeszło bez echa.

http://www.partner.olympu...woj_system.html

Do aparatu E-3 za jakieś 3600-3700 zł dodają gratis np. lampę pierścieniową kosztującą 2000 albo szerokie szkło warte z 1600. Szok, szkoda, że Pentaks nie wpada na takie pomysły. To jakby dawać do K20D gratis lampę FGZ-540 albo do K200D szkiełko FA 50/1.4...
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
dsk zastanów się co może powodować, że producent decyduje się na takiego typu promocje..
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Żaba napisał/a:
dsk zastanów się co może powodować, że producent decyduje się na takiego typu promocje..


Żaba, myślę, że powinno być:
Żaba napisał/a:
dsk zastanów się co może powodować, że producent decyduje się na takiego typu "promocje"..

Cudzysłów chyba zapomniałeś :-)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Nie no, ja rozumiem, że nikt nie chce kupować tych aparatów - dlatego nazwałem to raczej wyprzedażą niż promocją. Ale sam pomysł mi się bardzo podoba. :-)
 
fotomic  Dołączył: 09 Maj 2007
Cytat
Nie no, ja rozumiem, że nikt nie chce kupować tych aparatów - dlatego nazwałem to raczej wyprzedażą niż promocją. Ale sam pomysł mi się bardzo podoba.
Ehehe no cóż - można sobie i tak tłumaczyć. Na E-30 też jest (tylko mniejsza) - czy można nazwać to wyprzedażą ? pewnie !! :)

Wszyscy się cieszą, więcej sprzętu w obiegu, czytaj tańszy sprzęt (akcesoria). E-3 z tego co mi wiadomo sprzedaje się do tej pory dobrze.

Wbrew wszystkiemu (i bez tej promocji, a nie wyprzedaży !) ludziki go kupywali, no powariowali...

Pozdrawiam

[ Dodano: 2009-01-06, 20:58 ]
TU mi się pytanie nasuwa, jakby w Pentaxie była taka "promocja" to by była promocja ? Czy wyprzedaż ? Tzn. domyślam się że wyprzedaż a nie promocja. Tzn. sprzęt się nie sprzedaje i trzeba go rozdać aby wzieli choć za darmo ? Bez urazy.

Jeszcze raz pozdrawiam.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Każda pliszka swój ogonek chwali. ;-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
fotomic, dobra puenta :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach