hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
kndr napisał/a:
A ja proponuję, żeby osoba, która wybierała temat od razu wskazywała swojego następcę - osobę która wymyśli kolejny temat.

Jasne. Kolesiostwo rządzi...
nopik napisał/a:
Bo przyjdzie kilka osób każda da coś od siebie i co wtedy.

Wtedy będzie się liczył pomysł kogoś, kto pierwszy zapoda temat o 20:00 lub tuż po 20:00. Proste.
 

ojek  Dołączył: 03 Lis 2007
thrackan, Dobry pomysł

[ Dodano: 2009-01-18, 22:07 ]
karmazyniello, ;-) zapodaj cosik,bo następny tydzień będziemy wałkować sposób nadawania tematu.Myślę,że opcja podana przez thrackan, -a jest akceptowalna i sprawiedliwa w/g zasady kto pierwszy ten.....leppszy :-) .
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
hitman1986 napisał/a:
Jasne. Kolesiostwo rządzi...

E tam. Po co od razu zakładać najgorsze.
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Oj. źle zrozumiałem intencje i pociągnąłem temat uzależnień...
Przepraszam.
Zaproponuję: "Kącik uśmiechu".
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
ojek napisał/a:
karmazyniello, ;-) zapodaj cosik,bo następny tydzień będziemy wałkować sposób nadawania tematu.Myślę,że opcja podana przez thrackan, -a jest akceptowalna i sprawiedliwa w/g zasady kto pierwszy ten.....leppszy :-) .


Zatem Lex retro agit, jako że się wczoraj pojawiłem pierwszy proponuję temat dość obszerny gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie :evilsmile:

Temat:
"Są pewne pervers-natury, które literaturę, biorą jako muzykę, malarstwo tłumaczą na język literacki, a od muzyki doznają halucynacji wzrokowych."

- przetransformujcie wszystko co wam wpadnie w ręce, od transformacji ustrojowej poczynając, a kończąc na kształcie smaków i kolorze dźwięków :mrgreen:


Prace powinny być opatrzone króciutkim opisem tego co przemieliliście przez wasz aparat zmysłowy :!:

Powodzenia

Ps. Termin do 20:00 25 stycznia w niedzielę.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Albo ja jestem za głupi, albo temat wymyślny. Nie kapuję tego. :shock:
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
thrackan to się tylko tak wydaje, to jest temat rzeka bo każdy ma w swym otoczeniu coś co się zmieniło lub właśnie się zmienia. Zresztą, co ja tu będę pisał, wrzucę lepiej przykład z mojej ulicy.

Kiedyś tu był przepiękny ogród, teraz pies to olał :-/


lub odbicie w autobusie człowieka którego rozpoznajemy że jest starszym mężczyzną przez jego siwiznę, a nie poprzez odbicie jego twarzy w krzywiźnie lustra gdzie przedstawia się dość sympatycznie ;-) Również krajobraz zza okna się deformuje :-)

 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Kur marzenia, o tłustych robakach...
A znowu dowieźli, tylko sztuczną karmę.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
karmazyniello napisał/a:
"Są pewne pervers-natury, które literaturę, biorą jako muzykę, malarstwo tłumaczą na język literacki, a od muzyki doznają halucynacji wzrokowych."

- przetransformujcie wszystko co wam wpadnie w ręce, od transformacji ustrojowej poczynając, a kończąc na kształcie smaków i kolorze dźwięków :mrgreen:
Przerost formy... trzeba było nazwać transformacje i już.

Zdjęcia, które pokazałeś nie mają odniesienia do 'pervers-natury, które literaturę, biorą jako muzykę, malarstwo tłumaczą na język literacki, a od muzyki doznają halucynacji wzrokowych.'
Dla mnie dosłowność tematu to takie przetworzenie np.: opisu przyrody z Nad Niemnem, żeby było możliwe pokazanie tego na fotografii. Albo wizualizacja muzyki Oldfielda za pomocą aparatu.
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
o tak! karmazyniello wrzucił fajny temat, a potem zaraz go strywializował :evil: . Dzięki tref :-B Tym bardziej, że fotografia ma w sobie wiele z tej prevers-natury, mówi, niemówiąc, pachnie niepachnąc, dźwięczy niedźwięcząc......


http://pl.youtube.com/wat...feature=related ;-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
cypis napisał/a:
karmazyniello wrzucił fajny temat, a potem zaraz go strywializował :evil:


Zagalopowałem się, ale dzięki za korektę tref

tref napisał/a:
transformacje


TRANSFORMACJE, wszyscy zgodni :?:
 

ojek  Dołączył: 03 Lis 2007
karmazyniello napisał/a:
TRANSFORMACJE, wszyscy zgodni
Mi pasi,teraz tylko do roboty :-P
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
negatywna pozytywka... ;-)

 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Jest niedziela, po godz. 20, więc proponuję temat: transport.

Pasuje? Bawimy się?
:-D
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Pasuje! Jazda!

[nareszcie rozumiem temat bez przekształceń łopatologicznych!]
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
To transformacje czy transport?
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Ubeuszek, transformacje były chyba próbnym tematem obowiązującym do dzisiejszego wieczora. Teraz wkraczamy w transport.
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
z tego co rozumiem 'transformacje' się skończyły, teraz 'transport'.

~

ech, powolny jestem.
*puf*

 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
j+, ta sama minuta - uznajmy to za remis ;-)
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
thrackan, honorowo odmówię, zwycięstwo jest Twoje ;-) :-B
*puf*


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach