Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
  Nie tylko polacy sa twardzi......i nie czytaja instrukcji...
Wlasnie wpadlem na dpreview (obrazilem sie na nich :evil: ) i poczytalem forum.......
Dwa wnioski :
1 - debilizm rozwojowy
2 - tez nieczytaja instrukcji :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
ale o ssso chosi....?

:-P
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
alkos, -heh poczytalem troche forum pentaxowe na dpreview.....pytania niektorych uzyszkodnikow sa....smieszne.....tym bardziej ze w kilku przypadkach kupili korpus nie zdajac sobie kompletnie sprawy z roznic pomiedzy gluptakiem cyfrowym a lustrzanka....
No i tez jest kupe uzyszkodnikow ktorzy nie czytaja instrukcji :mrgreen: to pocieszjace :lol:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Polak: eee, instrukcja? Przecież to jest proste.intuicyjne/trywialne - sam sobie poradzę.
Niemiec: Zapoznanie się z instrukcją gwarantuje poprawne użytkowanie sprzętu. Dobra instrukcja to podstawa, porządek musi być
Amerykanian: Instrukcja? Tak, poczytajmy, jak czegoś tam nie ma, można zarobić trochę kasy pozywając producenta w sprawie utraty dóbr materialnych...

Trzy kraje, trzy narody, trzy różne podejścia, jeden sprzęt.

Ostatnia populacja jest najdoskonalsza pod względem odzyskiwania pieniędzy (*100X %) wydanych na różnego rodzaju gadźety (nie wydanych czasem także). Może dlatego sklepy szybko z wymianą gwarancyjną się spieszą, nie tak jak u nas-wszyscy domorośli mechanicy/majsterkowicze - serwis: napraw sobie sam i nie zawracaj nam głowy.
:-P
:-(
 
Andreas  Dołączył: 19 Lis 2006
Tak mnie natchnal ten watek do sprawdzenia w instrukcji pewnych, rzeklbym nawet fundamentalnych, parametrow kadyszki.
I po co mi to bylo???
Teraz mam poczucie winy po wczorajszym foceniu bo okazuje sie, ze kadyszka przeznaczona jest do pracy w temperaturze od 0 do 40 st.C...
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Andreas napisał/a:
Teraz mam poczucie winy po wczorajszym foceniu bo okazuje się, ze kadyszka przeznaczona jest do pracy w temperaturze od 0 do 40 st.C...
A tam, wczoraj moja Kadyszka przeszła chrzest bojowy w trudnych warunkach. Była calutka mokra :mrgreen: . Czasami tak sypało, że AF głupiał.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Cytat
ze kadyszka przeznaczona jest do pracy w temperaturze od 0 do 40 st.C...
_________________
- a kto by sie tym przejmowal ..... :-P
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
argawen napisał/a:
A tam, wczoraj moja Kadyszka przeszła chrzest bojowy w trudnych warunkach. Była calutka mokra :mrgreen: . Czasami tak sypało, że AF głupiał.

a za dwa lata w dziale giełda argawen, napisze:
Sprzedam kadyszkę stan idealny, szanowany, garażowany, cena troszkę może wyższa od przeciętnej no ale dbałem lepiej niż o żonę :mrgreen:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki, przecież od tego jest uszczelnienie, by je wykorzystywać :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tylko trzeba uważać żeby obiektywem nie wciekło :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki, ale argawen, nie wykorzystywal szkla jako swoistego kieliszka (oslona przeciwsloneczna) tylko zdjecia robil - to co ma wcieknac?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
Amerykanian: Instrukcja? Tak, poczytajmy

poczytamy?? przecie instrukcje u amerykanców to w 99% łobrazki :-P :lol: .. ten 1% to napisy na okładkach :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach