grub  Dołączył: 22 Mar 2006
ogloszenie
w zwiazku z masowa i radosna migracja na fora niniejszym prosze o zaczynanie wszystkich nowych watkow wlasnie tam. dla tych, ktorzy jeszcze nie sprobowali - zapraszam serdecznie (http://manufactura.home.pl/p-pl/). w tej chwili jest ciagle faza rozruchowa, ale niemal w pelni sprawna.

ponadto informuje, ze archiwum yahoo jest juz w fazie obrobki majacej na celu udostepnienie go w ladnej i przejrzystej formie, wiec wszelkie posty napisane na yahoo od teraz maja duza szanse nie zostac przeniesione na fora.

wszystkich chetnych zachecam do przenoszenia zawartosci strony listy yahoo na fora - dla przykladu zaraz cos przerzuce ;)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
grub, mysle, że trzeba też napisać na pl.rec.foto i na pl.rec.foto.cyfrowa, ze teraz doktor tutaj przyjmuje
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
mysle ze napiszmy swiatu dopiero, jak bedzie gotowy link www.pentax.org.pl
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
no ale przekierowanie domeny org.pl na manufacture to nie jest chyba duży problem?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
jesli tak, kto to zrobi?

tak czy inaczej nie ma sensu - mysle - z pare dni wypuszczac nastepnej informacji, ze forum zmieniło adres...
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
Cytat
tak czy inaczej nie ma sensu - mysle - z pare dni wypuszczac nastepnej informacji, ze forum zmieniło adres...


true. nie wiadomo jednak, czy to jest kwestia paru dni. osoba odpowiedzialna proszona o wypowiedz :->
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
osoba odpowiedzialna to Michal Wochna (tak?), ktory nie ma internetu i nie odpowiada w tej chwili na telefon. Od ponad dnia :-(

A moze adres byłby taki:

http://pentax.go.pl

oraz

http://www.pentax.go.pl

?

Wlasnie zarejestrowalem aliasiki :D
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
ee, malo profesjonalne ;)
ale jak tam wola, mi nadmiernie nie zalezy.
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Tylko nie jestem pewnien kto dysponuje domeną www.pentax.org.pl - wydaje mi się, że Michał Wochna ale on podobnież na irlandzkiej wsi gdzieś mieszka. Ktoś się jeszcze oferował z przekierowaniem prv.pl - ale jak na razie oba wskazują na galerię. Tymczasowo przygotowałem na http://manufactura.home.pl drogowskaz na nasze pentaxowe strony.
Więc przekierowania mogłyby być ustawione na ten adres.

 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Michal ma dostep do netu co kilka dni - faktycznie jest na wyspach... :-?

Pzdr
Spinner
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
tak, wlasnie z nim gadalem

cieszyl sie jak dziecko z nowego 24/2.8 :-P :-P :-P
 

michalwochna  Dołączył: 31 Sty 2007
Ale tutaj sie dzialo, czuje jak mi miniony rok przelecial gdzies za plecami.

Przepraszam z gory za cholerne problemy by nawiazac ze mna kontakt, ale faktycznie tam gdzie bylem nie bylo cywilizacji, dobrze jednak mi to zrobilo.

Z tego co widze to prawie wszyscy zdigitalizowani juz sa. Nawet Alkos!

Ze Spinnerowego 24/2.8 faktycznie cieszylem sie ogromnie i jak sie dalej okazalo, bylo to moje najulubiensze szklo. W minionych dniach dolaczylo do niego 85/2.

Wracam do archiwum i staram sie nadrobic zaleglosci.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Witaj, Michał. :)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
michalwochna napisał/a:
Ale tutaj się dzialo, czuje jak mi miniony rok przelecial gdzies za plecami.


Michal witaj!! Gdzie teraz jestes?? Jest szansa, ze na IV PPD przyjedziesz?

michalwochna napisał/a:
Z tego co widze to prawie wszyscy zdigitalizowani juz sa. Nawet Alkos!


Niestety - nie tylko Ciebie to poruszylo - wszyscy chca latwo, duzo i tanio... :-P

michalwochna napisał/a:
Ze Spinnerowego 24/2.8 faktycznie cieszylem się ogromnie i jak się dalej okazalo, bylo to moje najulubiensze szklo. W minionych dniach dolaczylo do niego 85/2.


Noooo - to sie ciesze - tez lubie swojego - klasyka:-) A M85/2 to super szkielko, male i piekniusie:-)

Pzdr
Spinner
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
michalwochna, o kurczę, sto tysięcy lat, a nie rok (mnie nie było jakiś czas, więc nie miałem kontaktu :-( )! Często o Tobie myślałem, co śię dzieje, ostatnio nawet wczoraj przeglądając fotki Marka Wyszomirskiego.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
Często o Tobie myślałem
:shock: :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
argawen, widzisz, nie tylko o Tobie myślę :-P
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
argawen, widzisz, nie tylko o Tobie myślę :-P
:cry: :cry:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
tref napisał/a:
Często o Tobie myślałem


Przepraszam, ze wnikam ale czy obaj jestescie kawalerami :?: :-P :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
michalwochna, mam dziwne wrażenie, że się z nas nabijają :-( Robi się straszny OT, chyba czas "posprzątać" :-P Nie no, cyber/virtual sex mnie nie interesuje. Aha w jakimś wątku ktoś po oobejrzeniu sesji z 77 ktoś napisał mi, że już wie po co mi było to szkło [dodam, że sesja była z modelkami].

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach