Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
???
Sorry chłopaki, ale nie rozumiem. Piszę przecież - co można udowodnić przy pomocy nawet mało bystrego prawnika o krzywych zębach - ale fakt, że trochę mniej. Przeraziły mnie bowiem statystyki, gdy zajrzałem tam za namową mego kuma Jarka. Wiecie ile postów napruliśmy w styczniu? Dokąd to nas zaprowadzi? Czy nie powoduje to wzrostu efektu cieplarnianego?
A tak poważnie, to jak każdy wegetarianin przestałem pisać w ramach protestu przeciwko nałożeniu embarga na Polskie mięso przez Rosję (oczywiście w ramach symaptii dla tego forum, pisałem posty, ale ich nie wysyłałem).

[ Dodano: 2007-02-07, 17:36 ]
A Ciebie Dąbrowski nienawidzę za ten post (Wrrrr...)!
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Michu napisał/a:
Dokąd to nas zaprowadzi

Może do inwestycji w serwer o większych możliwościach? Prędzej czy później i tak do tego dojdzie, damy radę.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
No wlasnie jakies mailae przychodza z yahoo....i tam podobno wplaty sa juz ponad 500zl....co juz niedaleko do jakiegos dedykowanego serwera (cokolwiek to znaczy...) ?
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Dokąd to nas zaprowadzi?

Zapewne do poradni odwykowej.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
No wlasnie jakies mailae przychodza z yahoo....i tam podobno wplaty sa juz ponad 500zl....co juz niedaleko do jakiegos dedykowanego serwera (cokolwiek to znaczy...) ?




no nie wiem, jak będzie za dużo funduszy, można w coś zainwestować jeszcze :evil: 8-)
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
Uwielbiam czytać testy onanistów sprzętowych spod znaku Canona i Sony, poprostu czasmi ręce opadają. Czy nie lepiej wziąć bambetle i uderzyć w plener? Czy ludzie naprawdę uważają, że zrobią lepszą fotke sprzętem za 40000PLN niż za 1200PLN? Jak napisał autor owego dziwnego tematu na Fotopolis... "ja odpadam".

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach