angelos  Dołączył: 08 Lis 2006
k100D
Witam,
Poszukuje kasetki ale nie mogę jej znaleźć w Łodzi. Najgorsze jest to, że nikt ze sprzedawców w sklepach foto nie jest mi w stanie wskazać miejsca leżakowania tej puszeczki.
Liczę na Waszą pomoc.
Z góry dzięki.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
byłeś w Media Markecie albo innym Saturnie ? mi (dzięki info z forum :mrgreen: ) udało się dorwać z promocji za 2200 ale leżą u mnie wszędzie i nie ma problemu żeby pomacać, gorzej z włączeniem bo są bez baterii
 
angelos  Dołączył: 08 Lis 2006
Niestety w MM nie ma. Pytałem też w kilku innych kolosach i ani widu ani słychu :cry:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Robert napisał/a:
gorzej z włączeniem bo są bez baterii
Podstawa to mieć własne akku :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
angelos, a ja kiedyś czytałem o jakimś sprawdzonym netowym sklepie z siedzibą w Łodzi, miał dobre ceny i ogólnie fajny sklepik, tylko za nic sobie nie mogę nazwy przypomnieć :cry:
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
tomecki napisał/a:
angelos, a ja kiedyś czytałem o jakimś sprawdzonym netowym sklepie z siedzibą w Łodzi, miał dobre ceny i ogólnie fajny sklepik, tylko za nic sobie nie mogę nazwy przypomnieć :cry:


pewnie chodzi o http://acris.pl/ mają kasetkę za 2449
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tyle, że to że mają w ofercie nie oznacza, że mają na miejscu. Kupowałem kilka rzeczy w Acricie i często ściągają towar dopiero po dokonaniu zamówienia. Najlepiej zadzwoń do nich i zapytaj, czy możesz dokonać oględzin przed ewentualnym zakupem. Albo... poszukaj na forum kogoś z Łodzi z K100D - wydaje mi się, że BEEf jest chyba z Ozorkowa - to też niedaleko.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ok, zgłaszam się. Nie jestem z Ozorkowa, tylko centralnie Łodzi nawet :-) To dobra wiadomość w tym przypadku. W Łodzi w MM jest kasetka - w tym w Galerii Łodzkiej, choćby dzisiaj widziałem. To jest druga dobra wiadomość. Kasetka ta z kitem kosztuje 2895zł. I to jest niestety wiadomość zła :-/

No więc - co zrobiłem. Po pierwsze - wkurzyłem się. Po drugie - wziąłem jednodniowy urlop, zapakowałem swoje cielsko w pociąg i pojechałem do Krakowa. Dzięki pomocy Dabrowa, który tam bytuje na stałe, wyrwałem jakiś czas temu ostatnią sztukę w MM za 2200zł. Teraz, jak czytam tutaj, są nawet tańsze (dokładnie o złotówę :-) ) i w dużej ilości. Polecam więc nie szukać w naszym smutnym mieście, tylko:

a) Jechać do Grodu Kraka (4.5 godziny pociągiem w jedną stronę - harcore dla poszukiwaczy przygód, samochodem szybciej ale i drożej. Mi się tam wycieczka podobała, bo ja lubię szalone akcje :-) )

b) Kupić w necie (też niezła opcja, można odsyłać do skutku jeśli ma wady, odpada koszt wycieczki, ale - nie każdy lubi kupować w necie)

Choose your weapon...

[ Dodano: 2007-02-08, 23:46 ]
Ale! Przypomniało mi się - za to kasetka z double kitem w Łodzkim MM kosztuje coś ok. 3200, a to się już w miarę opłaca, zwłaszcza, że gdzie indziej ten sam zestaw potrafi kosztować 3600.

Swoją drogą wkurza mnie to lekko - ta cena za single kita. Przez to kasetka leży i się kurzy i "kierofnictfo" pewnie więcej sprzętu pentaxa nie sprowadzi, bo "się nie sprzedaje". Wrrrr :evil: :evil:
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
bEEf - sorry, że pomyliłem Twoje miejsce zamieszkania - widziałem u kogoś z forum w polu 'skąd:' adnotację 'Ozorków/Łódź' i jakoś mi się z Tobą skojarzyło. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Marku, skądże, mieszkać w Ozorkowie to przecież żaden wstyd :-) "dobra wiadomość" w kontekscie mojego mieszkania w Łodzi to miało znaczyć, że jestem lepiej poinformowany co w sprawie Kasetkowo-Łodzkiej piszczy.
 
angelos  Dołączył: 08 Lis 2006
Wielkie dzięki bEEf nie mam pojęcia jak mogłem go przeoczyć :?: Jutro się wybiorę i go obejrzę. Mam jeszcze pytanko w którym MM w Krakowie jest dostępna kasetka. Będę przejeżdżał tamtędy w przyszłym tygodniu ;-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Mam jeszcze pytanko w którym MM w Krakowie jest dostępna kasetka

A to akurat proste, bo w Krakowie jest jeden MM, tutaj więcej danych:
http://www.mediamarkt.pl/markety_5.php
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Angelos - skontaktuj się jeszcze z firma FotMar na Piłsudskiego 89 (tel. 042 6310 500 , 042 6330 106) - sprzedają na Alegro K10D z obiektywem i fakturą VAT za 3899, to może i K100D będą mieli w dobrej cenie.
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
(...)
a) Jechać do Grodu Kraka (4.5 godziny pociągiem w jedną stronę - harcore dla poszukiwaczy przygód, samochodem szybciej ale i drożej. Mi się tam wycieczka podobała, bo ja lubię szalone akcje :-) )
(...)

No i pofocić Kraków można...

Pozdrówka (z Krakowa)
Marucha
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
No i pofocić Kraków można...

marucha, No niestety ja wpadłem z wywalonym do pasa jęzorem na dworzec autobusowy pięć minut przed odjazdem ostatniego sensownego autobusu. Kto kurka to wymyślił, żeby schować dworzec autobusowy!!!! Po czym nieświadom, że dworzec ma dwa poziomy, jak wariat biegałem w kółko w poszukiwaniu stanowiska. O foceniu mogłem tylko pomarzyć...
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
bEEf, no ale na szczęście dotarłeś do domu :-D
 
marcin711  Dołączył: 08 Sty 2007
 
Zajrzyj/zadzwoń do MM w Radomiu ( to bliżej ). Ja kupiłem tam jakiś miesiąc temu za 1999,- :shock: z kitem. U mnie (w Lublinie) dalej są po 2799,- :-? A do Radomia mam tylko 100 km.

pozdrawiam i życzę szczęścia.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Aktualnie w Radomiu K100 brak. Jest za to K10 za 3999,00 zł. Tak było przynajmniej w piątek.
 

SNECZKU  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wczoraj widziałem K100 oraz K10 w MM w centrum M1 w Łodzi.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach