garp  Dołączył: 16 Lut 2007
  Witam Koleżanki i Kolegów
Witam Koleżanki i Kolegów! :-)
Chciałem się przywitać, to mój pierwszy post na tym forum.
Od dłuższego czasu regularnie Was podglądam ;-) , jak też przeglądam różne inne strony związane z fotografią.
Stoję przed decyzją o wyborze cyfrowej lustrzanki, na szczęscie nie spieszy mi się, mam bowiem czym fotografować. Spokojnie analizuję więc rynek, przyglądam się też z boku atmosferze panującej na forach związanych z róznymi markami, zaczynającymi się na C, N, O,KM no i P ;-)
A "tutejsza" zachęciła mnie do zalogowania się i zakończenia procederu anonimowego podglądactwa :->

Tak więc jeszcze raz witam wszytkich i pozdrawiam!

I od razu za wszytkie ew. gafy początkującego forumowicza z góry przepraszam ;-)

ps. takie małe OT, myslę że się nie pogniewacie ;-)
czy załapałbym się jeszcze na forumowego kubasa?
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
garp napisał/a:
czy załapałbym się jeszcze na forumowego kubasa?

napisz w wątku o kubkach. zdano pisał że trochę ich jeszcze ma ;-)

ps. witamy :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Witam,
przenoszę wątek do Hyde Park'u :mrgreen:
 

garp  Dołączył: 16 Lut 2007
ups ;-)
dzięki za uporządkowanie.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
garp napisał/a:
od razu za wszytkie ew. gafy początkującego forumowicza z góry przepraszam ;-)

Nieważ się nawet pomyśleć, a co dopiero napisać że jest jakiś lepszy aparat od Pentaxa, bo inaczej ........ a zresztą poczytasz trochę forum to sam załapiesz :mrgreen:
Witamy i pozdrawiamy.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
Nieważ się nawet pomyśleć, a co dopiero napisać że jest jakiś lepszy aparat od Pentaxa, bo inaczej

Konkurencję może chwalić tylko kierownictwo, bo ich nikt nie może wykasować ani banować ;-)
Witamy :-D
 

garp  Dołączył: 16 Lut 2007
tomecki napisał/a:
garp napisał/a:
od razu za wszytkie ew. gafy początkującego forumowicza z góry przepraszam ;-)

Nieważ się nawet pomyśleć, a co dopiero napisać że jest jakiś lepszy aparat od Pentaxa, bo inaczej ........ a zresztą poczytasz trochę forum to sam załapiesz :mrgreen:
Witamy i pozdrawiamy.


no gdzież bym śmiał :mrgreen:
 

chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
witaj, w sumie też jestem początkujący :) atmosfera bardzo przypadła mi do gustu... Do wyboru aparatu nikt cię tutaj nie będzie namawiał. Wojny systemowe też są nam obce. Moja prywatna opinia jest taka, że poza nie do końca świadomymi kupującymi, każdy kto kupił Canona, Nikona, Pentaxa czy Sony znalazł w nim coś co przeważyło decyzję o zakupie. Życzę ci dobrej decyzji, bo napewno rozumiesz, że wybór puszki to nie wszystko. Decydujesz się na system, a więc i na szkła, lampe błyskową itp, itd. Z mojej strony powiem, że mnie do zakupu K10D przekonało to, że to jedyna na rynku puszka która mierzy światło i potwierdza ostrość z manualnymi szkłami. Ale jak mówię, każdy system ma to "coś". Pytanie co dla ciebie jest naprawdę istotne powinno pomóc ci rozwiązać problem. Jeśli masz wujka który posiada szufladę porządnych nikkorów to z pewnością kupisz Nikona i nikt ani tu, ani nigdzie nie będzie ci miał tego za złe.
Enjoy the time !!!
 

garp  Dołączył: 16 Lut 2007
i dlatego nie spieszę sie z decyzją, puszka to przecież dopiero początek;)
juz kiedyś zbyt szybko kupilem analogowy aparat z dwoma kitami i dopiero użytkując go przekonałem się, że wybór nie był najszczęśliwszy.

ale mam juz swojego cichego faworyta ;-) więc praktycznie przestalem się już bić z myślami.

end aj endżoj we tajm hijer wery macz! :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach