Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
argawen, kurcze no poszukałem nawet na allegro i faktycznie można dostać nawet poniżej 70 zł :) w szoku jestem bo jakieś 3 tyg temu sprawdzałem i nic poniżej 100 zł nie było. :)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Przemas napisał/a:
argawen, kurcze no poszukałem nawet na allegro i faktycznie można dostać nawet poniżej 70 zł :) w szoku jestem bo jakieś 3 tyg temu sprawdzałem i nic poniżej 100 zł nie było. :)

Nie jestem wielkim fanem Alledrogo... tutaj też masz: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=36364
Może znajdziesz ich sklep w swojej okolicy.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Enzo, ale mój link był do sklepu Agito, Przemas napisał, ze nawet na Allegro nie sprawdzał :mrgreen:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
djack, jak kwasożłopy, to u mnie #1 jest Infernal Connecion :-) Też dawno nie słuchałem, ale skąd tu dorwać taką staroć teraz :-(
A zakupy? Zoom od Spinnera za 120 zł dał mi dużo radochy, choć wczoraj miałem go wypróbować w warunkach bojowych i nic z tego nie wyszło (znaczy się - okazja nie wyszła, nie zdjęcia). Dzisiaj słonko fajnie świeci, ale jakiś obolały jestem i mi się nie chce w plenerek uderzyć...
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
djack, jak kwasożłopy, to u mnie #1 jest Infernal Connecion

Ja tam wolę "Broken Head". Lepsze, bardziej zróżnicowane kompozycje, fajniejsze teksty. No i Perła gra z większą inwencją niż Litza. Z płyt z Litzą to już wolę "High Proof Cosmic Milk". jest bardziej metalowa i zakręcona. "Infernal Connection" jest dla mnie za bardzo punkowa.
 

dialer  Dołączył: 03 Maj 2006
Takich zakupów jest sporo...
gramofon Daniel+wkładka do tego co jakiś czas nowa czarna za kwotę jak w tytule :( nowe płyty są strasznie drogie) to chyba z "zabawek" cieszy mnie najdłużej :)
w ostatni weekend udało mi się kupić paczkę(10 szt) APX100...
aa i bym zapomniał exakta(-A) 28/2.8 całkiem przyzwoity obiektyw z przeniesieniem przesłony za rozsądne pieniądze :)
 

chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
CD Rubika - Tu Es Petrus, opakowanie dobrego Cheddara i jakies polwytrwane chorwackie czerwone wino... i zaprosilbym moją kobietę na wieczór :)
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
chomik napisał/a:
chorwackie czerwone wino

Czy da się w Polsce kupić wina chorwackie inne niż z Istrii? Jadąc przez Dalmację spotkałem się z wieloma specjałami stołu, niestety wydaję się, że u nas absolutnie niedostępnymi.
Takim, który najbardziej utkwił mi w pamięci był "Paški sir", czyli twardy ser owczy produkowany tylko na wyspie Pag tradycyjnymi metodami i podawany m.in. w najelegantszych restauracjach Dalmacji. Podobnie jest z suszoną szynką "Pršut".
Wina Dalmackie były często droższe niż dobre wina francuskie.

 

chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
suszona szynka podwędzana jest do kupienia w spozyczywczym w silesia city center w katowicach, wina chorwackie w PL ciezko dostac, co najwyzej węgierskie, z lepszych polecam takie: http://www.wina.pl/wino.p...=1&marka=&od=0&
co do serka.... hm... smaku mi narobiles ;)

[ Dodano: 2007-02-20, 13:10 ]
(przy zamówieniu minimum 11 win, 1 wino GRATIS)

 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
chomik, Twój link jest do wina węgierskiego, a Chorwacji w ogóle nie ma w menu krajów winiarskich.
Co do sera, to poprawiłem pisownię (powinno być sir, a nie syr).
Jak jechałem, to wcześniej trochę poczytałem i wiedziałem, że muszę koniecznie spróbować tego sera, szynki, likieru Maraschino no i oczywiście owoców morza. Sałatka iz Hobotnicy (ośmiornicy) i raki były znakomite. 8-)
 

chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
cytuje siebie (lol) w PL ciezko dostac, co najwyzej węgierskie,

 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
chomik, OK :-B za szybko klikałem.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
właściwie, narobiliście mi smaka... może być za całe 150 peelenów ser camembert ;-)

no może dałabym trochę mojemu Mężczyźnie ;-)
 

chomik  Dołączył: 16 Sty 2007

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach