chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
Wasze kwiatki z forum Pentaxa
Witajcie, tak sobie pomyślałem że czasami wypowiadacie się w takim stylu i kontekście, że po prostu człowiek tarza się ze śmiechu albo niespodziewanie ryknie śmiechem o 01:30 w nocy. Postanowiłem sobie, że będę od czasu do czasu, w jednym miejscu (ten wątek) te wasze kwiatki wklejał z pożytkiem doczesnym i wiecznym AMEN :)

Oto co ostatnio znalazłem w trakcie czytania forum :)

Michu
Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 2157
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-02-07, 22:36

To Jarek przeprowadził wywód naukowy na ten temat i dotyczył głównie skarpet w kolorze czarnym a generalnie chodziło o niemożności otrzymania z jednego prania skarpet w ilości parzystej bez względu na ilość rzeczonych produktów wprowadzonych w otwór gębowy pralki.

----

Michu
Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 2166
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-02-08, 23:19

Cóż, Tm, od razu widać, że zdjęcie zyskało, kolory wyglądają o wiele lepiej. Na tym w sumie m.in. polega problem: wszystko wyłączyć, czy jednak zaufać automatowi. W każdym bowiem chyba sofcie jest coś takiego, jak autolevels. Często pomaga, ale czasami pozostaje jedynie z bani pociągnąć w monitor...

----

PiotrR
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 132
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-10-02, 00:13

(...)Naprawdę nie wiem co szmatka do okularów robi z zebranym tłuszczem. Przenosi do równoległego wszechświata, czy jak?(...)

---

robi
zainteresowany

Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 81
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2007-02-16, 08:51

(...)bez pieluch dzieciak szybciej nauczy się obsługiwać nocnik
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
nieśmiało powiem, że już od jakiegoś czasu zbieram te kwiatki w "notesie". Dobra-będzie łatwiej jeśli każdy coś podrzuci - proszę tylko o podawanie adresu postu (tego z przeglądarki) z opisem na której zakładce jest śmieszny fragment.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jeśli chodzi o kwiatki z forum, to masz tu jescze:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=1186
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Że tak nieśmiało zapytam: a co w tych wypowiedziach jest zabawnego?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
chomik napisał/a:
czasami pozostaje jedynie z bani pociągnąć w monitor...

Michu, Chomik chyba zinterpretował powyższy fragment jako dwuznaczność (bańka-tak krucha jak mydlana i pusta w środku-czyli głowa została zintegrowana myślowo z bańką-także pustą-kineskopu. To powszechne u informatyków - bez wywarzania otwartych drzwi doimplementowuje się już napisany wcześniej moduł, a to że nie zawsze pasuje... ważne, że system jest w 50% czasu pracy stabilny, resztę statystycy przeznaczają na przerwy obiadowe (oczywiście w rzeczywistości czasy się nie pokrywają)
:mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref napisał/a:
bez wywarzania
te, kto tu pisał o ortografii
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
no przecież wywarzam te drzwi otwarte :-P
no i widzicie, też już zwariowałem. Powinno być WYWAŻANIA :oops:
przepraszam
 

chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
zabawny jest styl... z bani pociągnąć w monitor... normalnie jadłem sobie wtedy spokojnie jogurt jak to czytałem... i... kurcze... nie powiem, ale powiem tyle, ze długo później kaszlałem
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
już tu kiedys proponowałem co by ten zapowiadany kalendasz okrasić tymi kwiatkami... Michu przypadnie Ci z osiem miesięcy jak nic!
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Lipa napisał/a:
Michu przypadnie Ci z osiem miesięcy jak nic!

Miesięcy zabraknie.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Coś nie rozumiem waszego zachwytu nad tym pomysłem, chomik, chcesz 95% forum przekleić?
Zdano napisał/a:
Miesięcy zabraknie.

miesiące to pikuś, gorzej że dni w roku zabraknie.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
ale czy chcemy wydać to w postaci książki? :shock:
rozumieli by ją tylko zainteresowani...

nie ma to jak kawały branżowe 8-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
cotti napisał/a:
ale czy chcemy wydać to w postaci książki? :shock:
w dodatku telefonicznej, tyle stron będzie.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
słyszałam, że ludzie dorabiali się na druku blogów, ale żeby na druku forum?... no nic, będziemy pierwsi, zarobimy tyle, że każdy dostanie po limitedzie :P
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
no przecież wywarzam te drzwi otwarte :-P
no i widzicie, też już zwariowałem. Powinno być WYWAŻANIA :oops:
przepraszam

Tref - możesz przecież wywarzyć te otwarte drzwi. Wszystko sprowadza się do znalezienia odpowiednio dużego naczynia, w krórym możesz te otwarte drzwi wygotować, czyli wywarzyć... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fakt - sensu może nie ma, ale jest wtedy bez błędów.

Pozdrówka
Marucha

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach