djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
trzymać kciuki za mnie!

A jaki temat?
 

^mmm^  Dołączył: 04 Paź 2006
Gratulacje dla "wykształciuchów" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
to co na PPD dodajemy jeden dzien pobytu "dyplomowo/kacowego" ?

ja sie pisze 8-)
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Gratulacje chłopaki!
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
sołtys, cały rok? :) to musi być w takim razie obszerna praca :-)

tref, będziemy trzymać kciuki, no ba... miałabym jeszcze kilka pomysłów motywatorskich, ale jestem po źle przespanej nocy w pracy w związku z czym, potem mogę uznać je za zupełnie głupie, więc na razie zamilknę ;-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
cotti, "pisał" w znaczeniu całości prac jakie w tym względzie wykonałem a nie w znaczeniu pojedynczej czynności :-) Praca ma 95 stron. Z racji, że to praca magisterska - inżynierska konieczne było wykonanie badań, które się niestety dość mocno przeciągneły w czasie a np. symulacja procesu, który opisywałem była obliczana przez komputer przez ponad tydzień a to i tak krótko w porównaniu z niektórymi symulacjami :roll: ;-)
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
gratulacje...wsyzstkim.. ja stracilem 6 lat zanim sie obronilem ale do dzis pamietam uczucie blogosci po obronie ... nie mowiac o wieczornej imprezie ;)
Pozdrawiam
Grzesiek
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przy pracach badawczych bardzo dużo zależy od chęci i znajomości/dojść promotora ew. od kasy na badania.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
plwk, nie wiem o jakich badanich piszesz, ale moje badania nie zależały w najmniejszym stopniu od tego co napisałeś :-> a zwłaszcza od znajomości/dojściach promotora :->

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Lat temu prawie 30 gdy pisałem pracę magisterską to jednak promotor załatwił mi tworzywo i udostępnienie na 3 dni wtryskarki wraz z obsługą oraz potrzebne na próby tworzywo a wszystko to w Instytucie Przetworstwa Tworzyw Sztucznych w Poznaniu a później zrobienie badań w laboratorium WSK w Świdniku. Bez dojść i pomocy promotora nic bym nie poradził.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
plwk, aa no to zapewne .. ja robiłem badania w pewnej firmie (dzięki czemu m.in. teraz w niej pracuję) i zależały one od zamówień klienta na produkt, którego produkcję analizowałem - długo opowiadać, ale praktycznie poza zakładem mogłem w sumie wykonać jedynie symulację i analizę teoretyczną (literaturową)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
A tak sobie gadamy (a właściwie piszemy) a jeszcze Ci nie pogratulowałem co niniejszym czynię.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
plwk, a dziękuję, dziękuję :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach