szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
  Wiosna idzie - porządki w głowie
No właśnie, wiosna idzie. Słońce jeszcze ogrzewa moje mieszkanie, więc same zalety. Sezon na zielone się zaczyna. I oby się udało zrealizować choć połowę wyjazdów, które planuję. Będzie bosssssko! Filmów trzeba dokupić, bo cyfrowo, to niestety cienko :cry: Miał być do wiosny DSLR, ale nie będzie. I nie wiadomo kiedy. Ale ale - dostałem przedwczoraj trzy soczewki nasadkowe i redukcję 49->55 mm, czyli pod średnicę gwintu filtra DA 18-55 :?: Skala odwzorowania mi wzrosła, więc się cieszę :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
wiosna - cieplejszy wieje wiatr
wiosna - znów nam ubyło lat
wiosna - wiosna w koło
Zakwitły bzyyyy
:mrgreen:

nom a ja właśnie na wiosnę chciałbym się odcyfrzyć trochę .. tylko nadal mi SuperProgram błędnie pokazuje informacje w wizjerze, ale zdjęcia robi poprawnie co ciekawe .. aczkolwiek może jakiegoś MXa albo MeSupera sobie sprawić :roll: .. wreszcie po bojach z pracą dyplomową urządzić sobie już konkretnie ciemnie chciałbym - (prawie) wszystko już jest tylko czasu nie było aby uprzątnąć miejsce, poustawiać, popodłączać .. swoją drogą zastanawiam się czy pralnia to jest dobre miejsce - czy wilgoć i opary z prania nie będą miały negatywnego wpływu na powiększalnik .. bo wiadomo, ze ob.powiększalnikowe i tak będę wynosił ..... ehhh ..... kocham wiosnę :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach