marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Ja myślę że nie trzeba być modelką żeby w saunie wyglądać atrakcyjnie dla fotografa :-D
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Niestety nie miałem okazji być w Jaworznie, jednak doceniam starania organizatorów by balans miedzy tym co ludzie i tym co przemysłowe był zachowany. Nie byłem na wszystkich Foto Dejach, ale jestem pełen dobrych wspomnień zarówno z Bytomia (industrial pełną gębą), jak i Giszowca (tu już więcej zwykłego życia), nie wspominając o Zabrzu (ech).

Region mamy przebogaty :-) (powiedział ten co mieszka w Olkuszu... Ale przecie urodziłem się w Rudzie :-D
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
jorge.martinez napisał/a:
balans miedzy tym co ludzie i tym co przemysłowe był zachowany

Ja absolutnie nie kwestionuje:)Bardzo się cieszę że te Foto Deje istnieją bo uwielbiam ludzi uczestniczących w tych plenerach :-D A wielu z tych obiektów, które zobaczyliśmy, pewnie nigdy bym sama nie zobaczyła...
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
jorge.martinez napisał/a:
Ale przecie urodziłem się w Rudzie
W Rudzie Śląskiej?
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Bo chyba nie w kopalni... ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
macioh napisał/a:
W Rudzie Śląskiej?

Da, da!
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
marlonka napisał/a:
bo uwielbiam ludzi uczestniczących w tych plenerach :-D
ale czesto za duzy tlok :-/

Ludzie wlażą w kadr...

Wolałbym zeby to bylo juz max. 20 (chociaz i to jest tłok, ale przynajmniej wszystkich znasz i mozna kogoś przesunąć).

Zorganizujmy sobie coś swojego.
Nie chcialbym robić konkurencji Marcinowi, raczej mówie o temacie który został poruszony cos ponad 2 lata temu i bardzo słabo jest realizowany: silesiańskie pentaksowe plenery....

Ale było pare razy i sie udało (np raz Cementovnia w Javorznie Szczakovej + sąsiadujący kamieniołom)

[ Dodano: 2009-06-14, 00:39 ]
http://jakubmlynek.jcom.p...382%20kopia.jpg

takseo, rozumiem ze wyslales to zdjecie na konkurs poplenerowy?
Bo bardzo mi sie podoba. Z wszystkich poplenerowych ktore widziałem, ta fotka jest jak dla mnie zdecydowanie najlepsza.

Zagłosowałbym, jesli wrzucisz na MMSilesia ;]
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
perl napisał/a:
Zorganizujmy sobie coś swojego.
Nie chcialbym robić konkurencji Marcinowi, raczej mówie o temacie który został poruszony cos ponad 2 lata temu i bardzo słabo jest realizowany: silesiańskie pentaksowe plenery....


Jestem za, zwłaszcza, że już się do czegoś takiego z maciohem, jak i marlonka przymierzaliśmy. Gotowość zatem jest i rośnie w oczekiwaniu na np. następny Foto Dej.
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
Hmm. No to moja nieśmiała propozycja jak na przykład cementownia Grodziec albo, któraś z tych lokacji
http://www.opuszczone.com/index_2.php?s=galerie
Jest jeszcze stara kopalnia Rozbark w Bytomiu ale tam trzeba pozwolenie od UM dostać ( jednak podobno bezproblemowo, bo fajna babka jest w UM ). W sumie jest u nas w regionie duuużo do fotografowania ale trzeba by się zastanowić czy stare, opuszczone zakłady i fabryki czy może jakaś natura ( widoki, góry ) czy jakieś zabytki ( kościoły itp ) czy jakiś street - stare dzielnice np. w Bytomiu ( ale to już na większą grupę raczej odpada ).
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
jorge.martinez napisał/a:
Jestem za

A nawet bardzo ZA. Ponieważ ten wątek jest monotematyczny, proponuję, dla przejrzystości założenie osobnego, gdzie można proponować i dyskutować.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
DeKa napisał/a:
Jest jeszcze stara kopalnia Rozbark w Bytomiu ale tam trzeba pozwolenie od UM dostać ( jednak podobno bezproblemowo, bo fajna babka jest w UM )


Serio można dostać? Toć to piękne miejsce. Przechodziłem obok wiele razy...
 

wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
Cytat
Zorganizujmy sobie coś swojego.


Też byłbym chętny... Myslę, że uzbierałoby się nas z kilka-kilkanaście chętnych fotograficznych łbów na Śląsku... ;-)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
jorge.martinez napisał/a:
macioh napisał/a:
W Rudzie Śląskiej?

Da, da!
Ja też :mrgreen:
 

jojoko  Dołączył: 29 Mar 2007
No to link do moich "wypocin"
http://picasaweb.google.c...niaJaworznoIII#
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Świetnym miejscem na grupowe fotografowanie jest zamknięta kopalnia Moszczenica...Fajnie miejsce...Nikt nie będzie sobie wchodził w kadr bo to duży obiekt a jak miałby ktoś pomysł na jakieś inscenizacje to mogła by być świetna zabawa :-D
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
marlonka napisał/a:
to mogła by być świetna zabawa

Jak zwykle z resztą.
Odpowiedzi i dyskusję proszę zamieszczać tu:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=507860#507860

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach