Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
[Ijon] Sezon na gnioty
Jak widzę rozpoczął się sezon na wrzucanie linków do swoich zdjęć. Może to i lepiej, bo ile można dyskutować o matrycach? ;-)

Zapraszam do mojej galerii kolejowej na Flickr, wszelka krytyka mile widziana.
 

Cobretti  Dołączył: 06 Lut 2007
Generalnie fajne, szczególnie te nietypowo ujęte (poruszone, mocno zbliżone, z inną perspektywą niż wysokość oczu). Ale też kilka zupełnie zwykłych, po prostu pstrykniętych i już, które mógłbyś spokojnie pominąć.
 

emdek  Dołączył: 28 Sty 2007
Warp 1 mi sie bardzo podoba :) I to jedno cz-b z dojazdu do Wroclawia (na zakrecie), Cobretti ma racje, ze pare mozna by pominac ;)
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
fajne... też mam sentyment do kolei, choć może nie aż taki jak ty Ijon ;-) Cobretti ma zajawkę na maszyny latające, ty na pociągi, pięknie jest mieć pasję - zawsze można powiedzieć, że coś tam warto by z galerii usunąć (jak oglądam swoją galerię też to widzę, ale z lenistwa nie chce mi się... :lol: ), ale generalnie nie ma obciachu... Chociaż oczywiście wolę zamiast pocztówek z lokomotywami zdjęcia pokazujące czym jest kolej np. wspomniany Warp1 czy niby zwyczajne, ale wciągające zdjęcie parowozu na tych dziwnych podkładach nad Pilicą. Pozdrawiam :!:
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Dzięki za miłe słowa, z galerii faktycznie można sporo usunąć, te mało ciekawe zdjęcia dodałem po to żeby je wrzucać do grup tematycznych flickra, np. grupy SMC Pentax Lenses
 

emdek  Dołączył: 28 Sty 2007
Mile fotki no nie ma co. , szczegolnie ze Wolsztyn to mam w sumie calkiem niedaleko.. a jakos nie moge tam sie nigdy pojawic... A tak OT robie.. to kiedy tam sa te parady parowozow?
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
emdek napisał/a:
A tak OT robie.. to kiedy tam sa te parady parowozow?

Parada parowozów jest w sobotę przed majowym długim weekendem. W tym roku wypada to 28 kwietnia, strona parowozowni to http://parowozy.com.pl/

Ja na 99% przyjadę na Paradę. Kto jeszcze?
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
Ja chyba też :) mam w końcu tylko 50 km :)

zabiorę rodzinkę na wypad i będzie cool :)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Skoro już jest topic z gniotami, to i ja swoje ujawnię. Ciepło się wczoraj zrobiło, to na spacerek zabrałem kasetkę. Efektem czego było trochę knotów bez głębszej treści i o kiepskiej formie:
http://picasaweb.google.p...asetkNaSpacerze
Proszę bardzo, można się wyżywać, gnoić, pastwić, komentować itd. Ja na wszelkie wypadek wątek oznaczam jako ignorowany ;-)
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
To może ja też się pochwalę swoimi gniotkami...

http://picasaweb.google.pl/Alfx1969

Ciekawe, co macie do powiedzenia... :roll:


Pozdrawiam :mrgreen:
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
kurcze,a na moje żadnej reakcji - skoro już tak wszyscy ..

www.modlinger.eu
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
Jak to żadnej?

U mnie jest reakcja :) Powiedziałbym nawet, że można przy dobrym świetle nazwać ją pozytywną :)

Pozdrawiam
:mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach