plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
rychu napisał/a:
Co do piwa, w tych czasach prędzej można było w mordę dostać od miejscowych w mordowni niż się napić.

W Bieszczadach i owszem, natomiast w pozostałych częściach Beskidów obcy byli w tamtych czasach nietykalni. Zdarzyło mi się zaobserwować sytuacje, gdy miejscowy po próbie zaczepienia turystów, był wyrzucany z knajpy przez swoich kompanów lub obsługę. Ciekawie to wyglądało np w Zwardoniu gdy takiego podpitego górala wyrzucała z knajpy kelnerka niższa od niego o dwie głowy.
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
Janes napisał/a:
Kiedyś po takim przecholowaniu na drugi dzień byłem na wykopkach ;-) myślałem że umre na tym polu

Ja spadłem z przyczepy. Ale była zadyma...
 

pape  Dołączył: 11 Lis 2006
dpodlejski napisał/a:
A wiecie, ja niedawno sobie nastawiłem 2 x 20l domowego piwka.
20l ciemnego Ale i 20l trochę jaśniejszej wariacji na temat Ale.
Póki co fermentuje sobie, pod koniec tego tygodnia idzie do butelek i kegów 5l. W maju/czerwcu powinno być dobre :-P


A mi po rocznej przerwie w warzeniu pozostało jeszcze 20 litrów portera :-D .
Co do tego ile można wypić - jakiś czas temu miałem ponad pięćset butelek piwa własnej produkcji :-B

pozdrawiam
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Piwa raczej nieduzo pije, 2-3 tygodniowo.Rekordow nie bilem, ale wodeczki owszem. Moj rekord, ktory nie chcialbym juz poprawiac, wynosi 2,35 l, w ciagu 7 godzin. Oj, to bylo strasznie, chorowalem 4 dni!!!
 

zaroowka  Dołączył: 06 Mar 2007
Strach wspominać... Jeden rekord - 12 warek strong w 4 godziny, pono potem coś jeszcze piłem... Nie pamiętam... :oops: :mrgreen: Drugi rekord - 8 warek strong + 0,25 żołądkowej gorzkiej w jakieś 3,5 - 4 godziny. Kolega dostał stypendium. :mrgreen:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
No ja walnąłem rekord, co najmniej tego miesiąca - 0.5l piwa dzisiaj. Biorąc pod uwagę, jak rzadko w ogóle od jakiegoś czasu piję cokolwiek, jest to fakt wart odnotowania w kronikach :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
bEEf napisał/a:
rzadko w ogóle od jakiegoś czasu piję cokolwiek
nie pijaj czegokolwiek, postaw na wyrafinowany smak i pij trunki klasyczne [xtol, agfafix, a z tańszych rodinal]

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach