GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
  Forumowicze macie przechlapane
Tak jak w temacie, chłopaki i dziewczęta macie przechlapane, przekichane i wszystko co się zaczyna na prze :evil: . Ja zamiast robić prace inżynierską to świata nie widzę poza foto - kogo to zasługa, sami wiecie. W ciągu półtora miesią muszę oddać prace a w ostatnim czasie nic się nie posuwa do przodu, promotor urwie mi głowe.
Ide w plener się uspokoić i jakiś :-B na rozluźnienie.
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
Ja bym poprosił o dobrbowolnego banan na tenże okres. W sumie w czasie sesji na KKM o takowego poprosiłem ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Istreed, uważaj, życzenia czasem się spełniają :mrgreen:
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
Zadnego bana, to jak zakręcenie zaworu z tlenem. Zresztą ban by nic niedał, musiał by mi po aparacie jakiś walec przejechać, ale w pobliżu nic nie jeździ.
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
No chyba że tak :lol:
Nie tylko ty tak masz :-P
 

davnes  Dołączył: 18 Lis 2006
popieram ja zamiast sie uczyć :evil: bo mam egzamin w maju na magisterke to siedze i czytam to forum ... ciekawe jak ja to wytłumaczę pany dziekanowi
to wszystko przez was i kasetke :evil:
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
Wiesz na pentaxie w sumie mało się dzeje ;) Gdzie indzej może być gorzej a jak zbierzesz kilka takich zabieraczu czasu do kupy :-/ To mogą być problemy :mrgreen:
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
W poszukiwani walca nici, ale trafiłem na pewną zapore nie do przejechania (oczywiście na rowerze)
 

Rumpel  Dołączył: 08 Lut 2007
GRZESIO - nie przejmuj się, ja w grudniu wziąłem wolne ( cały miesiąc ) , by dokończyć pracę magisterską, którą piszę od 2 lat :mrgreen: i na moje szczęście/nieszczęście kupiłem wtedy cyfrę. No i wiadomo co się stało, praca nie drgnęła ani o rozdział. Jakby nie było, trafiłem TU, czego nie żałuję, a filozofia nie ucieknie :-) , chleba do garnka mi nie daje i raczej nie da.
A co do tego łączonego patrolu, to słyszałem , że i w mojej okolicy Ci w spódnicach mają nauczać z rogatek policyjnych :mrgreen: .
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spaliłeś Grzesiu. Fotę trzeba było zostawić do TKT006 "Dwa".
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Re: Forumowicze macie przechlapane
GRZESIO napisał/a:
(...) promotor urwie mi głowe.

Ciesz się, że czegoś innego Ci nie urwie...

Pozdrówka
Marucha
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Grzesio, spoko spoko, znane sa przypadki dokonczenia roznych dyplomow w towarzystwie forumowym 8-) Twoja przypadlosc jest dawno zdiagnozowana przez psychologow i nazywa sie "nalogowym odkladactwem" :-P
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
l_uka, dobrze wiedzieć :mrgreen: na jutro już mam nawet dzień zaplanowany, będę czekał przy :-B na przejściówkę, jak nie przyjdzie to pozostaje :-B a jak przyjdzie to będą testy i :-B .
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
Twoja przypadlosc jest dawno zdiagnozowana przez psychologow i nazywa się "nalogowym odkladactwem"

Taaaa - kończy się potem tak, że kawę rozpuszczalną się je na sucho bo nie ma nawet czasu jej zalać ;-) Odradzam 'odkładactwo' - chociaż wiem, że sam bym nie posłuchał :-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
GRZESIO, no to i ja przybywam z pocieszeniem - przez prawie cały ostatni rok pisałem pracę magisterską i fotografia jak również to forum pozwoliły mi nie zwariować do reszty (co zresztą wyraziłem w wątku -> http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=3138) :-) aa konsekwencją przekładania dwu krotnie terminu obrony była (nie chwaląc się :mrgreen: ) najwyższa łączna ocena pracy podczas egzaminu na 13 zdających 8-) czego i Tobie z całego serca życzę :mrgreen: :-B :-B :-B
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Sołtys - przecież Ty nie masz serca.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Sołtys - przecież Ty nie masz serca

a no tak .. znowu zapomniałem :oops:
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Sołtys - przecież Ty nie masz serca.

- Panie Orchidejczyk, ja liczę na zmiękczenie pańskiego serca.
- W interesach ja nie mam serca. ja mam mózg.
- No to ja liczę na zmiękczenie pańskiego mózgu.

[ Dodano: 2007-03-20, 11:31 ]
sołtys napisał/a:
Michu napisał/a:
Sołtys - przecież Ty nie masz serca

a no tak .. znowu zapomniałem

Może sołtys jest jak deszczowiec, serce ma po prawej stronie, więc może dlatego nie słychać, jak przyłożyć słuchawkę w tradycyjnym miejscu.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
GRZESIO nic mi Cię nie żal, cierp jak wszyscy cierpienie uszlachetnia :mrgreen: :-P
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Mnie się zaczęło pisanie doktoratu. Też czasu brakuje na modelarstwo kolejowe i na fotografię, ale jakoś się udaje.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach