Morg  Dołączył: 28 Mar 2009
[Morg] Moje zdjęcia
Uważam że jako oceniający, powinienem również mieć tu temat, więc jest :) Zapraszam i pozdrawiam.

Jedne z ostatnich, przed przejściem na Pentaxa, Nikon D70 +18-70, dwa ostatnie to HDR.

1.


2.


3.
 

sioux  Dołączył: 14 Kwi 2008
2 i3 nawet fajne. kolorystyka troche jak na starych pocztówkach. pozdro
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
1.za ciemna.
2.ok.kolory mogły być bardziej cukierkowe zwłaszcza że to HDR
3.brakuje trochę prawej strony,z kolorami jak w 2.
 

Morg  Dołączył: 28 Mar 2009
Dzięki za opinie.
Kolorystyka celowo taka, lubię trochę mdłe tonacje i HDR wyprane z kolorów. Co do trójki z prawej powinno być więcej, ale obiektyw był za wąski :-?
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
1. ok, choć po lewej pusty kadr i trochę śmiecą te gałązki
2 i 3 - jak na hdr to super, kolory nie przesadzone, co przeważnie się zdarza. Szklarka to i Kamieniak?
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Fajnie, ale trochę ciemno na kamieniach. Jeśli to HDR to cacy - zazwyczaj wychodzi kolorowa papka
 

hase  Dołączył: 10 Sie 2008
2 i 3, takie hdry właśnie lubię, żywe, ale nie przesadzone, nie zmasakrowane obróbką. ! może być, ale nie powala.
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
Zdecydowanie 3, ale tak jakoś nie pasują mi te badyle z prawej strony (wiem, czepiam się), no ale jak patrzę na to zdjęcie, to wyobrażam je sobie bez nich i wtedy jeszcze bardziej mi się podoba. Ogólnie udany debiut. :-B
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
3 ujęcie powtórz ale nieco szerzej....
Kolory nieco zbyt mdłe.
Albo B/W albo kolor ale porządny...
1 zbyt mało oryginalna.
2 gorsza od 3 :-)
 

Morg  Dołączył: 28 Mar 2009
wyrzykus - tak to te wodospady

Markus napisał/a:
3 ujęcie powtórz ale nieco szerzej....


Powtórzyć, to pewnie kiedyś się jeszcze uda, jak się wybiorę w Karkonosze, ale szerzej to raczej trudno, bo zawsze dużo ludzi a póki co nie mam nic szerszego niż 18mm ;-)

Dziękuję za opinie :-) Widzę że niektórym się taka kolorystyka podoba, innym wręcz przeciwnie, teraz dwa inne HDRy, pierwszy starszy - efekt osiągnięty przez złożenie z siedmiu osobnych zdjęć z Nikona D70, drugi z wczoraj z jednego RAW z k200d.

4.


5.
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
Wcześniejsze bardziej mi się podobały. Z ostatnich, niestety żaden nie przykuwa mojej uwagi na dłużej.
 

hase  Dołączył: 10 Sie 2008
o, a za takimi HDR-ami właśnie nie przepadam. ;)
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Witaj, najbardziej podoba mi się ze wszystkich 1 - motyl w low key chociaż trochę ostrość chyba uciekła.
2 i 3 Nie wiem po co HDR, nie są to sceny z jakąś szczególnie wielką rozpiętością tonalną, to samo można by spokojnie uzyskać z jednej ekspozycji.
4 Efekt ciekawy, ale nic poza tym.
5 Najsłabsze, dół utonął w cieniu.
Pozdrawiam.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
2 i 3 niezłe, fajnie woda wygląda na 3.
4 i 5 według mnie za bardzo skupiłeś się na niebie szczególnie na 5. Przydało by się poprostować te kadry i zrobić hdr wtedy gdy jest to potrzebne. Tutaj trochę to wygląda jak efekt nieudanego hdra. Ale chyba tak Ci się podoba, mi takie foty nie podchodzą :-B
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
4 i 5 - nie przepadam za takimi mocnymi hdr-ami
4 - jeszcze samo niebo by przeszło, ew. z samymi kominami
5 - ciemno i mocno przegięte, nie podoba

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach