morgue  Dołączył: 17 Sie 2009
[morgue] konstruktywna krytyka por favor
Witam!

Jako ze jeszcze kompletnie nie znam sie na fotografii pozwalam sobie na wrzucenie tutaj jednego zdjecia ktore byc moze wytrzyma napor obcych oczu.
Prosze o konstruktywna krytyke. Przyjme nawet stwierdzenie: kup se rower bedziesz przynajmniej zdrowszy :D
(zdjecie wrzucilem w innym miejscu ale chce je jawnie poddac ocenie - nie wiem jak je tu bezposrednio wrzucic? :|)

Zdjecie oryginalne zrobione K20D, szklo Pentax A SMC 50 f/1,7
Przeslona 5,6, czas 1/250, tryb Av

Zdjęcie 1

morgue
 
kitzat  Dołączył: 19 Sie 2008
Oczka ładne ale samo zdjęcie, jak dla mnie, nie. Zbyt duże zbliżenie. Głowa wydaje się być przerażająco wielka.
 
morgue  Dołączył: 17 Sie 2009
Dzieki za opinię.
Oryginalne zdjęcie jest złapane znacznie szerzej ale jak sadze problem z tym ze jest to ujecie z gory wiec czaszka z definicji wieksza niz reszta.
Najbardziej podobaly mi sie oczy i na nie zwrocilem uwage - nastepnym razem bede myslal o wiekszej ilosci szczegolow (mam nadzieje).


morgue



[ Dodano: 2009-09-02, 10:31 ]
z moze ten jest lepszy? Co o tym sądzicie?

Tytuł to: "Nowy boss na dzielni".




dzięki
morgue

[ Dodano: 2009-09-02, 14:32 ]
Czy to sa az tak slabe zdjecia ze nikomu nie chce sie nic napisac? Szkoda - dla mnie informacja ze sa do d... poniewaz: "to i to" tez jest bardzo cenna :|

morgue
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Toż to Tony Soprano w młodości.Teraz na poważnie.
a.ucięta rączka
b.słabo z ostrością
c.za dużo wolnego miejsca po prawej
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
ta mina ... a ten kajdan ...
Strach oceniac nawet :)
Jak tu napisac ze cos jest zle
 

void  Dołączył: 02 Mar 2009
O christ !
Kill'em go... :-)

Gratulacje dla młodego modela, wcześnie zaczyna :)
Mało ciekawa prawa strona.

hej
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
morgue napisał/a:
"Nowy boss na dzielni".
Banan się automatycznie włącza :-D
*puf*

 
morgue  Dołączył: 17 Sie 2009
Dziekuję za komentarze. Dzieci są wdzięczne tylko mają jeden duży minus w porównaniu z robaczkami: nie mają wyłącznika :D i strasznie je trudno trafic. Jak sie ma jeszcze manualny fokus to już naprawde przygoda jak rodeo. No i nie zawsze chcą się dać ucharakteryzować.

Co do prawej strony: moje wewnętrzne poczucie estetyki powiedzialo mi ze dużo zielonego z prawej w porównaniu z białym z lewej będize się dobrze komponowało. najwyrazniej musżę iść do jakiego warsztatu na kalibrację :D


Btw anegdota:
Rozmawialem z kolega o fotografowaniu. Gadamy, gadamy i zaczelismy gadac o jakichs wybitnych fotografach. I nie moglismy sobie przypomniec nazwiska Henri Cartier-Bresson.
Kolega użył podczas dumania zwrotu: naprawdę znany mistrz szkła - cuda z nim potrafił robić. Jak żesz on się nazywał....
a przechodziła koleżanka obok i walnęła: Svarowski :D:D:D:D
Pół godziny dochodzenia do siebie :]

to tyle. Jeszcze raz dzięki.
morgue
 
MMM  Dołączył: 19 Cze 2009
"Nowy boss na dzielni"


Spadłem z krzesła :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach