Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
Doktor_Vincent odwiedza śląskie rejony
Czyli, że jednak temat nowy stworzyłem bo jakoś tak pisanie w kilku i do tego jeszcze PMy jakoś mnie nie kręcą. Wygląda to tak że dnia dzisiejszego (2.09) jadę do Wrocławia do którego dojadę o godzinie 5:15 (10h :-B ) zostanę tam do 18:15 bo o tej też godzinie wybieram się do Katowic do których przybędę o 21:00. Zostaję tam do następnej niedzieli (13.09). Po drodze mam nadzieję odwiedzić jeszcze dwa razy Wrocław, ale nie wiem dokładnie kiedy i Kraków (12.09). To ode mnie chyba tyle. Teraz czekam na propozycje zapełnienia mojego czasu :-B
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
5-6 piknik lotniczy w Bielsku, 11 spotkanie fotograficzne w Katowicach (?), 12 parada pojazdów zabytkowych w Bytomiu. W tygodniu też można coś wykombinować ;-)
 

Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
Ciekawe, poza 12 to chyba skorzystam ze wszystkiego, dla zainteresowanych mój nr tel 607776868, kontaktową się bez ograniczeń, bo już wychodzę
 

TLu  Dołączył: 25 Gru 2006
Może Gwarki w Tarnowskich Górach?
 

pls9  Dołączył: 09 Gru 2007
To może jeszcze zwiedzanie elektrociepłowni ELCHO w Chorzowie Starym. W sobotę od chyba 8-ej do 14-ej. Kilka fot stamtąd:





Blisko cmentarz z grobami radzieckich żołnierzy (było głośno kilka m-cy temu), tam też pochowany jest wokalista Universu, Mirek Breguła
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Doktor_Vincent, dojechałeś?
 

Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
dojechałeś - z Katowic, czekam na propozycje :-B
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja będę w Katowicach we wtorek, więc możemy się jakoś spiknąć. Może większą grupą? Powinienem być wolny ok 12. Choć będę w umiarkowanym stanie fizycznym (nieprzespane noce). Ale kilka kaw i tajgerów powinno załatwić sprawę :evilsmile:
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
A ja będę w Catovitzah w poniedziałek rano tak koło 9. Może jakieś śniadanko na mieście? ;-)
 

Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
jorge.martinez, jestem za, jak najbardziej, a że nie znam miasta to jakiś Pentaxowy tubylec musi się dołączyć.

matth, niestety, ale w poniedziałek znów jadę do wroclawia
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Doktor_Vincent, we wrocku też będę. Około 9 rano wracam do Poznania z Katowic (via wrocławskie dziury). Jak chcesz mogę Cię zabrać.
 

Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
matth, daj mi jakiś kontakt do siebie, na PM najlepiej, bo chyba skorzystam z propozycji
 
Mrówka  Dołączyła: 28 Lip 2008
jorge.martinez napisał/a:
Powinienem być wolny ok 12.

matth napisał/a:
A ja będę w Catovitzah w poniedziałek rano tak koło 9

a ja chodzę do szkoły i straszą mnie maturą vel. zawalają zadankami, więc w Katowicach mogę być w piątek popołudniem dopiero. ; )
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Mrówka, to nijak się nie wpasowuje w mój rozkład jazdy :-|

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach