Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
[Kytutr] Z Provią w Porvoo
Cześć i czołem,

Korzystając z wielu sprzyjających czynników (Provia od Flooda, wyjazd służbowy do Finlandii) udało mi się pochytać trochę fińskiego światła, oto efekty:

Na jednej z plaż w Oulu:


Podczas porannego spaceru w Helsinkach (Provia 400F od Flooda):


Przykład fińskiej dbałości o stare samochody (w Helsinkach, Provia 400F od Flooda):


W Oulu:


Uliczka w Porvoo (Provia 400F od Flooda):


Pociąg-retro w Porvoo (Provia 400F od Flooda):


Wodospad w Auttinköngäs:


Zdjęcia opatrzone opisami, z podanymi lokalizacjami oraz komentarzami dostępne tutaj:
http://www.flickr.com/photos/kytutr/

Miłego dnia robaszki,
Kytutr
 

malyglod  Dołączył: 11 Lip 2007
Na zdjęciu nr 1 - wprost WYMARZONY obiekt do eksperymentów, zabawy w lomo, itp. Chciałbym coś takiego napotkać w swojej okolicy. ;-) Na Twoim ujęciu niestety kadr nie do końca mnie przekonuje.. A całość zdjęć jak najbardziej poprawna, jednakże czuć pewną "albumowość".

Natomiast kolorki ze slajdu - bardzo mniam :mrgreen:
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Dziękuję za opnię malyglod. Kanapę spartoliłem, mówisz rację :-) "Albumowości" zdjęciom przydało chyba (według mnie) bardzo ostre słońce.

Pozdrawiam,
Kytutr
 

malyglod  Dołączył: 11 Lip 2007
Mhm, bardzo mocno zarysowane cienie. Ale to też ma swój urok - tym bardziej na slajdzie. Nie kusi Cię na kros? ;-) ja tam tylko po to kupowałem Provię :-)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
malyglod napisał/a:
Nie kusi Cię na kros? ;-) ja tam tylko po to kupowałem Provię :-)


Czemu nie? Spróbuję na pewno, tym bardziej, że od dwóch tygodni cieszę się Pentaxem SuperProgramem ze szkiełkiem 1.4 - kadrowanie z nim to sama przyjemność :)

Pozdrawiam,
Kytutr
 

ebelbeb  Dołączył: 04 Lip 2007
Fajne kolory ze slajdu. Piękny Garbus, lubię takie wozy. :-)
Wodospad w Auttinköngäs budzi respekt nawet na zdjęciu. Ta zjeżdżalnia dla odważnych jest niezła. ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach