darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
Z całego wątku najbardziej podoba mi się zdjęcie z 8 listopada 2007 i to środkowe (kolorowe) z ostatniej trójki.

:-P
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007
:-B

11


PZDR
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
11 - Centralny kadr, ale modelka bardzo sympatyczna, fajna - taka plastyczna głębia ostrości nadająca trójwymiar. Ciut chyba przeostrzyles albo mnie mój służbowy Acer przeklamuje.
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007
12


PZDR
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
12 dużo ciekawsza od 11 , zmiana kadru robi swoje .Z poprzedniich 2 a szczegolnie 3 bardzo przyjemnie się ogląda , tylko tak jak wyżej wspomniano coś przeostrzone - chyba że to zasługa nowego sprzętu ;-) (exifów brak to i nie wiem czym , a ciekawość jest :)
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007
:-B

Klamoty faktycznie nowe - C5D i C85/1.8.

Co do przeostrzenia to nie wiem :-P - pewnie trochę jest ;-)

PZDR

PS
Kwadrat też ma swój urok :mrgreen:
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
No tak jasna 85tka i przeostrzania programowego nie potrzeba ( coś o tym wiem od kilku dni
Planar 85 ) , inna sprawa że imageshack mógł dołożyć 3gr ;)
Rafał jak tylko jest czas i możliwość to idź w stronę tych trzech zdjęć z poprzedniej strony , bo bardzo dobrze Ci to wychodzi .
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007
13


14


15


PZDR
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
Zdjęcia nie ponumerowane ale z 9 strony bardzo podoba mi się ostatnie zdjęcie chyba nr 10 wychodzi ( córka ? sfotografowana od tyłu na polu w b&w ) tak jakoś mi się z filmem gladiator skojarzyło :roll:
14 też ładnie, fajny bokeh a dziecko chyba lubi pozować ?
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007
Deka, :-B

Z tym pozowaniem to różnie bywa ;-)

16




PZDR
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
ostatnie mz bardzo przyjemne w odbiorze;)
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
3 przedostatnie z ostatniej strony bardzo się podobają. Ostatnie też bardzo dobre - kadr GO, bliki w oczach, nie ma się do czego przyczepić, no może poza różowym ramiączkiem, kolorystycznie trochę mi nie pasuje. Pozdrawiam.
 

rysiekp17  Dołączył: 27 Wrz 2008
WOW ale ostre szkiełko
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007
17


18


19


20


PZDR
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Mam nadzieje ze jeszcze nie lądujesz a tylko chwilowo obnizyles pullap. A moze foty sie pomylily z wakacji?
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
Rafał K zdjęcia dziewczynki świetne :-B Ale te ostatnie rzeczywiście nie bardzo - na ostatnim 20. gdyby coś z tym niebem zrobić, to byłoby jeszcze w miarę.
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007
Blesso - :-B - tyle, że ja nigdy wysoko nie latałem :mrgreen: .

O gustach oczywiście się nie dyskutuje. Każdy ma swój - razem z takim czy innym poczuciem estetyki - mz najlepiej mówią o tym właśnie prezentowane przez autora prace.

Andrusz - :-B - spolaryzowanie nieba o tej porze dnia mz nic by nie dało.

Dzięki w każdym razie Wam za wizytę.

PZDR
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
16.Dziewczynka podoba mi się,ładnie wyszły oczy.Troszeczkę większa GO i światełko-cienie pod oczami niekorzystnie wyszły.
 

rysiekp17  Dołączył: 27 Wrz 2008
18 z kadrem coś nie tak ale kolorystyka super ;-)
 

Rafał K  Dołączył: 25 Cze 2007
:-B

21


PZDR

[ Dodano: 2009-09-12, 21:15 ]
22

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach