milo  Dołączył: 01 Sie 2006
emigrant napisał/a:
Ta choroba, o której napisałem atakuje też sprzedających :evil:
:evil: Jednak zejdę na M50/1.4


No jak chcesz...
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Jarek... lacze sie w bolu... ja bym chyba pil przez tydzien jakby mnie to spotkalo... :mrgreen: Na pocieszenie powiem, ze to pierwsza seria byla...

Pzdr
Spinner

P.S. Dzis doszedl do mnie zakupiony za jakies chore pieniadze oryginalny, jak nowy pasek do LXa... Peeeelna ekstaza... ciekawe czy jeszcze jakis SLR wisial w historii na pasku bokiem?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
ciekawe czy jeszcze jakis SLR wisial w historii na pasku bokiem?
- mnie akurat to wkurza....ale nie znalzlem sposobu na to zeby nie rezygnujac z gripa inaczej zamocowac pasek
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Fafniak napisał/a:
ale nie znalzlem sposobu na to zeby nie rezygnujac z gripa inaczej zamocowac pasek


Fafniak, jakis dzwiny jestes ;-) A sposob na to jest trywialnie prosty:
kupic sobie gripa od LX 2000, albo lepiej calego LX 2000, ewentualnie wystrugac sobie samemu taki grip ;-) Tylko po co? Dla mnie to wiszenie bokiem jest urzekajace ;-)

dz.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Mam nadzieje że z tą ceną to był jednorazowy numer. Skoro zdarza się LX za śmiesznie małą kase to gdzieś indziej musi się trafić 50/1.4A za śmiesznie dużą kasę. WSZECHŚWIAT MUSI BYĆ W RÓWNOWADZE :mrgreen: :-P :mrgreen: :-P
Swoją drogą zgodnie z prawami Murphy'ego najbardziej absurdalne ceny będzie miało to szkło które chcemy kupić :-P (nic na to nie poradzicie - we are all doom).

ps
Wymyśliłem sobie, niedługo po tym jak kupiłem m50/1.7 (zaskakująco często w użyciu), że właściwie fotografia to hobby na lata (odkrywcze co nie ;-) ) więc nie mam co się śpieszyć. Idąc tym tokiem myślenia wymyśliłem :mrgreen: że koniec (wątpię) z kupowaniem starych szkieł - rok poodkładam i kupuje pierwszego limiteda. :-D
DA 40 f/2.8 Limited poooowoli nadchodzę.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
To ja nawet nie startuję do FA 28... szkoda nerwów

A ja zaczynam sobie pluć w brodę, że nie kupiłem go na giełdzie w tamtym roku. Facet chciał 300 zł :evil: Stwierdziłem, że skoro mam Pentacona 29 to po co mi jeszcze jeden szeroki kąt. Ech...
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
djack napisał/a:
A ja zaczynam sobie pluć w brodę, że nie kupiłem go na giełdzie w tamtym roku. Facet chciał 300 zł :evil: Stwierdziłem, że skoro mam Pentacona 29 to po co mi jeszcze jeden szeroki kąt. Ech..


:roll:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
awakqwq napisał/a:
właściwie fotografia to hobby na lata (odkrywcze co nie ;-) ) więc nie mam co się śpieszyć

Jakieś 2 lata temu, pomyślałem sobie, że zakup domu to inwestycja na lata i nie ma się co spieszyć. Więc jak znalazłem interesującą ofertę (mały pseudopałacyk z początku ubiegłego stulecia ;-) ), na który było mnie stać, to jakoś tak średnio się zatentegowałem, bo w końcu może coś lepszego będzie. A teraz, przy obecnych cenach, to sobie o takim damku tylko we śnie pomarzyć mogę :-P :evil:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach