Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
fajne, tylko czemu tak krzywo?
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
studentmibm, przede wszystkim brak im ostrości przez co pierwszy plan zlewa się z tłem. Nie wiem czy to słabe szkło czy nie podostrzyłeś po zmniejszeniu.
Po drugie niezmiernie ciekawi mnie to co jest na asfalcie po lewej stronie, ciężko mi to opisać, więc podpinam zdjęcie z zaznaczeniem. Mam nadzieję, że mnie za to nie ukrzyżujesz ;-)


Nie wiem czy to ja mam coś z oczami, czy coś tam wycinałeś czy co.. Ale jakieś rysy widzę.

Jeśli chodzi o kadry to podoba mi się prawa strona nr 4, a w pozostałych drażni mnie walące się tło.
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
matth, odnosnie ostrosci to wierz mi, ze jest dokladnie tam gdzie byc powinna :) moze po zmniejszeniu tego tak nie widac. Co do tych rys zaznaczonych... to jest dodatkowa tekstura nalozona na zdjecie z faktura porysowanego metalu :-)
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
studentmibm, już się bałem, że oczy mi szwankują. Teksturę możesz olać, psuje odbiór, za ostre są te kreski. A ostrość jest owszem tu gdzie powinna, ale generalnie nie jest to taka ostra ostrość. Chętnie zobaczyłbym większy rozmiar, bo tu wygląda na mydełko ;-)
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
matth, prosze bardzo, jpeg full size
http://hostuje.net/file.p...8b2a1464197b9d4
..a i to wersja bez kresek, bo taka tez mam :D
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
studentmibm, znacznie lepiej, podostrzaj po zmniejszaniu trochę i będzie gitara ;-)
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
dawno mnie tutaj nie bylo wiec mala reaktywacja :) z checia poczytam wasze opinie.

48)


49)


50)
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
48 jak dla mnie najlepsze z ostatnich
Na 49 lewy mogloby nie byc bloku.
Dobre :)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
48. szkoda, że rytm tej ściany jest zakłócony przez bramę (?) i słupek. Jakbyś ją tak posadził za tą bramą?
Poza tym dziewczyna na fotach ma taką znudzoną zniesmaczoną minę.. No chyba tylko na 49 prawym uśmiech zaczyna się pojawiać.
A szkoda, bo gdyby nie ta mina to 50 by mi się całkiem podobała. No może to cięcie po włosach jeszcze trochę? Fajny, taki miejski portret.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Najbardziej podoba mi się 50.to odbicie w szybie przyciąga wzrok.48.zepsuła poza.Obróbka ciekawa,jednak dałbym jeden cykl prania mniej.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach