indianspice  Dołączyła: 23 Paź 2009
Indianspice photography.
Kilka zdjęć na początek.
Z góry dziękuję za ocenę.

1.



2.


3.


:))

 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Jak na zdjęcia z soniaka i pierwsze wejście całkiem fajne.
2 mi się nie wyświetla.
1 niebo bardzo ładne, lecz w cieniach nic nie widać
3 mz ok tylko skoro motyw tak centralnie umieszczony, lepiej by to wyglądało w kwadracie :)
 

indianspice  Dołączyła: 23 Paź 2009
2. już powinno się wyświetlać.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
tak, wyświetliła się
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Zdjęcia najlepiej wstawiać===> http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=6933
O 1 i 3 napisał White i zgadzam się z nim,natomiast na 2 zobacz jeszcze raz główkę dziewczynki.Wyszła mocno zniekształcona.
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
3 mi się podoba, jak White powiedizał w kwadrat i jest dobre foto.
1 Pół zdjęcia utonęło w czerni, więc na nie.
 

indianspice  Dołączyła: 23 Paź 2009
Dziękuję za wszystkie opinie.
Kolejne:

4.


5.


6.


7.


8.



9.


:)
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Ha ha, 4 świetne!
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W tych widoczkach nie podoba mi się to cięcie kadrów pół na pół.
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
4. Faktycznie zabawne- może troche powinno być bardziej wyostrzone?
5. A ta dłoń trzymająca kwiatek - ma jakieś "głębsze" uzasadnienie? Albo kwiatek -albo przesłanie z nim związane.
6. Na zaklętego królewicza to on/ona nie wygląda. W ogóle brak jakiejś magii w tej fotce. Wole już ślimaki.
7.Ciemno- Pani w ciemnej kurtce na tle ciemnego lasu. Najbardziej odznaczają się nogi leżącego pana ( które mnie zupełnie nie ruszają),ale może to jest fotka dla pań?. Za dużo nieba, które wpada w szarości ( może jakis filtr typu CPL albo szara połówka - jako następny zakup?) W sumie - do kosza.
8. Mówią ze 50ka to fajna portretówka - pewnie tak jest, jeśli się umie zachować proporcje twarzy. Nos dziewczynki- strasznie duży- nie sądzę by był taki w "oryginale". A jeśli tak- to buzia zwrócona powinna być lekko w lewo lub prawo (ale tak by nos nie wychodził poza jej obrys).
9. Znowu coś wyciągnęłaś z kosza?

PS
Nikt tu Ci fotek nie ukradnie -nie bój nic ( podpisy)
 

ulro  Dołączył: 14 Lip 2009
Żaba jest za ciemna. Twarz dziewczyny na 8. też, pomijając kwaśną minę i zbyt ostre światło, przy którym zdjęcie było robione.

Natomiast 1. mi się podoba takie jakie jest. Nie interesuje mnie co jest w cieniach, bo chyba nie o to autorce chodziło, żeby tam coś pokazać. Kojarzy się z jakąś sawanną.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Bardzo ładnie komponują się odsłonięte lędźwie, napis na zdjęciu i słowo "photography".
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
indianspice, jak wrzucasz zdjecia, to prosze je zmniejszyc tak, aby mialy 700px na dluzszym bokku - np Twoje drugie zdjecie ma wymiary 3872 x 2592 pikseli i prawie 3 MB :-(
 

indianspice  Dołączyła: 23 Paź 2009
10.


11.


12.


Dzięki za wszystkie opinie.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Podpisy na Twoich zdjęciach odwracają uwagę,uważam,że na tym etapie twórczości są zbędne,skup się raczej na kadrowaniu.Z całości tu wrzuconych to mnie zaciekawiła czwóreczka,reszta taka sobie.Jeszcze jedno,coś mi się wydaje,że jakość chcesz nadrobić ilością(12 zdjęć w ciągu doby).Wrzuć na luz i zastosuj większe sito przy zapodawaniu zdjęć do oceny. ;-)
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
4 i 11 fajne, reszta nie ścina mnie z nóg, szczególnie 12 - bardzo takie jakby.. zwyczajne
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
11 super
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja widzę dwa rozwiązania, albo masz ogromny problem z selekcją zdjęć, albo foty z katalogu "do pokazania" wymieszały się z tymi z katalogu " schować" i "kosz". No bo jak inaczej można wytłumaczyć pomieszanie takich fajnych zdjęć jak 11 czy 4 z takimi pstrykami jak 12? Selekcja, selekcja, selekcja.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach