zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
  100% pewny sposób na FF/BF w K10D
Stuprocentowo pewny sposób na pozbycie się problemów z:
- Front Focus/Back Focus,
- a talże Hot Pixel/Dead Pixel,
- jak i Auto Picture/Auto WB problem
w KaDyszce: wyślij KaDyszkę - adres na PW, (inne modele do negocjacji). Koszty wysyłki pokrywa nadawca.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Ja rozwiazuje te problemy z kazdym dslr. Gwarantuje ze te problemy juz wam sie nigdy nie powtorza!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Podobno wystarczy młotkiem stuknąć w przednią soczewkę przy FF i wyciągnąćją przyssawką przy BF. Siła stuknięcia powinna byćuzależniona od wielkości FF/BF.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Michu napisał/a:
Podobno wystarczy młotkiem stuknąć w przednią soczewkę przy FF i wyciągnąćją przyssawką przy BF. Siła stuknięcia powinna byćuzależniona od wielkości FF/BF.

sprawdzałem, nie działa. ale to chyba dlatego że mam kasetkę :-/
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu, to jest regulacja tylko pod jedno szkło, a co z resztą? Myślę, że bardziej uniwersalne rozwiązanie zaprezentował zorzyk.
PS. zorzyk, jak już dostaniesz do "naprawy" kilka kadyszek, to ja chętnie jakąś odkupię po okazyjnej cenie.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
tref, jakby było wielu chętnych na tą terapię, to powołamy spółkę bez żadnej odpowiedzialności i rozdzielimy puszki między tych, co jeszcze nie wiedzą, jakie to szczeście mieć DSLR ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
zorzyk, to może spółkę Z.O.O [związek osób ograniczonych] powołamy? Ja się nadaję jako członek takiej organizacji :-P
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
Ja się nadaję jako członek takiej organizacji :-P
wybierasz, to co najlepsze :-P :oops:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach