grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
Z tym widoczkiem z jedynki mozna byloby pstryknac cos jak doda z reklamy big stara ;-)
 
Apazar  Dołączył: 10 Gru 2008
2 - domyśliłem się po chwili, że chodziło o kształt gałęzli drzewa i ptaka, ale niestety te obiekty są ciemne i ptak zlewa się z gałęziami, poza tym przeszkadza mi dach budynku, który zakłóca tutaj tło z nawet niezłym światłem, a dzrewo po lewej i prawej też zakłóca czystość kadru
5 - nieostra twarz modelki
waski napisał/a:
w 7. jakby nie było gałązek było by to zupełnie inne zdjęcie

tak, tylko że te gałązki są nieostre, ale nie specjalnie rozmyte, a poza jest ich sporo z każdej strony, więc przeszkadzają i powodują IMHO taki trochę bałagan
8 jest OK, a 9 też by kadrowo była, gdyby się twarz tego pana nie zlewała z otoczeniem
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
8 ciekawe zdjęcie, dla mnie najlepsze z ostatnich.
 

waski  Dołączył: 28 Lip 2008
Dawno mnie nie było. Aparat nie leżał w szafie przez ten czas ale tez nie był nadmiernie eksploatowany. Kilka pstryków.
10.


11.
ni ma

12.

 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
10 - kadr nijaki. Przeszkadza trawa(?) na pierwszym planie, która bez sensu zasłania dalszy plan i robi wrażenie przypadkowej. Zdjęcie nieudane. Wydaje mi się, że kadrowanie jest za bardzo z góry.

11 - moim zdaniem ciekawe ujęcie.

12 - panorama nocna. Niby poprawna, ale nie ma niczego, co by przyciągnęło wzrok. Nie zapomnę panoramy NY zrobionej z wody w nocy. Feria świateł i odbicia w morzu. Tamta panorama była zrobiona ładnych parę lat temu (20-30) i jeszcze było widać II Wieże ;)
 

waski  Dołączył: 28 Lip 2008
Co do 10 to powiedzmy że to a'la z kamerą wśród zwierząt :) dopiero po zrobieniu zdjęcia dowiedziałem się że zaskroniec nie jest jadowity (biologiem nie jestem:P) dlatego starałem się go w ogóle uchwycić. Cieszę się że spodobała się 11. A 12. to moja pierwsza panorama tym bardziej nocna ;) Dzięki za komentarz.

[ Dodano: 2009-11-16, 09:24 ]
Kolejne

13.



14.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach