radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
theos napisał/a:
Ale szczerze to chyba marzy mi się metalowy full manual...


No to jednak MX :-) I nie pozalujesz..
 

mishieck  Dołączył: 16 Paź 2008
theos napisał/a:
Ale szczerze to chyba marzy mi się metalowy full manual...


Albo Nikon FM2(n)
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
mishieck napisał/a:
Albo Nikon FM2(n)


O tak, to taki nikonowy mx. Tylko troche lepszy (i odpowiednio drozszy).
 
theos  Dołączył: 11 Lis 2009
CanisLupus napisał/a:

Możesz napisać czym były robione i na jakim filmie (kolor i b&w)?

Myślę nad własną stronką na flikrze?


Hej, dzięki :) Kolorowe to Canon 20D (EFS 10-22 oraz EFS 17-55), filmowe były robione na Fomie 400 zwykle ciętej z metra (bo taniej). Starsze wołane w Rodinalu (chyba 1:100), nowsze w Kodak Xtol (fajny szybki drobnoziarnisty). Sprzęta....? Od Zenita TTL/12XP z Flektogonem 35/2.4 poprzez Canona EOS 500n (też z tymże Flektogonem), dalej był Canon EOS 30 i Sigma 28-105/2.8-4.0 (demonstracje w Wawce) po małego Canona T60 + FD 35/2.8 (metro w Wawce). Aha! W międzyczasie miałem jeszcze Zorkę 4K+50mm (pikieta przed konsulatem USA i śpiąca dziewczyna).

Aż dziw, że to pamiętam - raczej nie przywiązuję się do aparatów. Zorka była spoko, ale miała dwie wady: 1) wizjer raczej nie dla okularników, 2) w tym czasie nigdzie nie mogłem upolować 35tki i celownika rewolwerowego. Jeden gość miał to na wystawie w swoim sklepie, ale ilekroć go pytałem, zawsze odmawiał tłumacząc się, że to część kolekcji i niestety nie na sprzedaż :(

Flickr jest dobry do promocji - tylko zadbaj o słowa kluczowe!
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
jorge.martinez napisał/a:
Stachu, tylko gdy postawimy SLR na ławce, to się sporo nagimnastykujemy, by zobaczyć to co bez problemu zobaczymy w TLR :-)

To już inna sprawa. Nie zmienia to faktu, że prawie każdy aparat ma taki "wbudowany statyw" jak Yashica.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
alkos napisał/a:
Yeti napisał/a:
Nie wiem z kolei czy jest jakaś lustrzanka na film która byłaby ewidentnie bardziej cicha od MX`a.


F80.

A ja bym dorzucil do tego towarzystwa jeszcze Contaxa RX. Nie wiem czy cichszy od F80, ale na pewno od kazdego korpusu Pentaxa, no moze poza K-7, tu mialbym watpliwosci. bo RXem dawno sie bawilem.
 
theos  Dołączył: 11 Lis 2009
fotki z Brighton dodane ;) sorry za OT ;)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
theos napisał/a:
sorry za OT ;)

Przecież tyś gospodarzem wątku ;-)
 
theos  Dołączył: 11 Lis 2009
rany julek, aż mi głupio ;) Ja przyzwyczajony do modów z canon-board ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach