bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Czesc zdjec jest warta zachowania ....

Fafniak, pliiiiiiz, backupy rób, bo ja też lubię Twoje zdjęcia ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
bEEf, - dzieki...
Po testach "dla idioty"
NOD wywalonmy z dysku
norton wywalony
Fsecure wywalony (beldy powodowal)
zostal kaspersky - tylko niech ktos mi powie jak go skonfigurowac zeby nei wywalal ciagle komunikatow o trojanie z naszego forum
teoretycznie dodalem do zaufanej listy www ale nie pomaga
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Masz wersję 6.0.2.614 pl. Kiedy pojawia się komunikat o tym "trojanie"?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Praktycznie caly czas -w kazdym wejsciu na forum
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Martcin, czy masz skypa? (w szukaju jest Marcin K.) ale czy to Ty?

[ Dodano: 2007-03-23, 23:43 ]
Odnośnie alarmów - nie widzę tego u siebie (ale używam 6.02.678 workstation eng)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
O problemie z trojanem na forum i Kasperskim była już tu kiedyś mowa. Trzeba by w archiwum poszukać, bo nie pamiętam dokładnie, ale alarm jest fałszywy i zdaje się, że dotyczy którejś skórki tylko. U mnie problemu nie ma, mam Kapsersky Anti-Virus for Windows Workstations 5.0.200 i "standardowego" shella forum.

SPrawdziłem w archiwum. Było o tym tu:
http://pentax.org.pl/view...t=trojan++forum
oraz tu:
http://manufactura.home.p...topic.php?t=497
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tak , rzeczywiście - mam ten komunikat przy funkcji "szukaj". Ale przy "pokaż nieprzeczytane" nic mi nie kwiczy.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
kurcze - wiem ze przelaczanie "skorki" ma wplyw na to ale te ktor enie "krzycza" potem sa takie "nie pentaxowe" :roll:
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fafniak, czemu zrezygnowales z NODa?
 

Rumpel  Dołączył: 08 Lut 2007
Ja powiem krótko - polecam darmowy program ( choć jest też wersja komercyjna ) AntiVir http://www.free-av.com/ .

Jego zalety to :

-darmowy
-dobra wykrywalność
-mało miejsca na dysku zajmuje
-nie odczuwalny dla systemu ( mało zasobów pożera )

Używam go kilka lat i nie mam problemów z wirusami. A czasem zdarza się mi zboczyć z ubitej drogi i wejść pod szyldy XXX :mrgreen: , a tam jak wiadomo roi się od wirusów. AntiVir zawsze był na straży, jak nie powiem co :mrgreen:

Wart przetestowania , zwłaszcza że jest darmowy, a na pewnym portalu poświęconym tej tematyce ( nazwy nie pamiętam - w każdym razie to maniacy i pasjonaci go prowadzili, testy ryzykownych próbek itp. ) ten niepozorny program miał wysokie noty.
Zawsze można potestować na swoje platwormie ( bo to róźnie bywa ). Ja tak zrobiłem i już przy nim zostałem.
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
XXX to jeszcze nie są ekstremalne warunki, najgorsze są strony z crackami do programów i innych gier.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
l_uka, bo jakis dziwny byl
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
sluchajcie a czy ktos ma taki soft :
G DATA Internet security -w wielu testach wypada bardzo ok....
Kupilem sobie dzis CHIP-a ....i jest tam 90 dniowa wersja....korci mnie bo odsuwa kupno i wydanie kasy o kolejne 2 miesiace.....
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
korci mnie bo odsuwa kupno i wydanie kasy o kolejne 2 miesiace.....

Ja właśnie odsunąłem wydanie kasy o pół roku i zainstalowałem PC-cillin Internet Security 2006. Mam nadzieję, że będzie lepszy niż Panda Titanium, która właśnie mi się skończyła.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
troche sie zastanawiam czy takie instalowanie i deinstalacja kolejnego softu nie narozrabia w systemie.....
potraktowalem po kazdej deinstalacji Ccleanerem....ale cholera wie...
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
troche się zastanawiam czy takie instalowanie i deinstalacja kolejnego softu nie narozrabia w systemie.....
potraktowalem po kazdej deinstalacji Ccleanerem....ale cholera wie...

Akurat to mnie nie martwi. I tak jestem świeżo po formatowaniu dysku i wgrywaniu systemu od nowa.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach