tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
1 kwietnia 2010
Uwaga, uwaga.

Dziękuję za wspólną zabawę.

1 kwietnia to czas uśmiechów i niegroźnych dowcipów, ale także czas na refleksje. Jak ktoś w shoucie słusznie zauważył:
Cytat
" IMHO to dobrze ze dzis forum nie dziala, zauwazamy czesto jak cos bardzo kochamy, gdy to znika :)"


Mam nadzieję, że zmiana wyglądu forum i trochę zamieszania z tym związanego pozwoliły na przebudzenie się z zimowego snu. Mam także nadzieję, że nabraliście energii i chęci do fotografowania. Wiosna za oknem - trzeba to wykorzystać.

Cudownym zrządzeniem losu "prawdziwa" zawartość forum odnalazła się i zostanie przywrócona w piątek 02.04.2010 po godz. 18:00.

Do tego czasu proszę cieszyć się obecną wersją pamiętając jednocześnie, aby żartując nie sprawić komuś przykrości. Powoli wracamy do rzeczywistości, która wraz z wydłużającą się porą dnia ma szansę być kolorowa.

Dla potomności, strona główna forum wyglądała tak:

 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
A nie mogłoby zostać tak jak jest ? Bardziej mi się podoba. :mrgreen: I głupawych wątków jakby mniej...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przepisz sobie do notepada.
 

godojoshi  Dołączył: 22 Wrz 2009
ale header ze strony logowania jest cool, jak dla mnie mógłby zostać :-P
 

kacperAs  Dołączył: 01 Mar 2010
:evilsmile: czy ten dzień nigdy się nie skończy :?: :evilsmile:
 

BuR-ToN  Dołączył: 18 Cze 2008
kacperAs napisał/a:
:evilsmile: czy ten dzień nigdy się nie skończy :?: :evilsmile:


Nie. To dzień świstaka...
 

ebelbeb  Dołączył: 04 Lip 2007
Świstak Phil zeżarł serwer. :-)

[ Dodano: 2010-04-02, 14:32 ]

Szach i mat. ;-)
Do zrobaczenia po reanimacji normalnego (?!) forum. :-)
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
Nareszcie jakiś porządek na forum zapanował. Szkoda, że na tak krótko.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
pepek, a niektórzy narzekają, że im się już dłuży bez forum w poprzedniej wersji
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Forum zostało przywrócone do "normalności" (jeśli w ogóle można tak nazwać P@PL).

Jeżeli komuś skórka nie zmieniła się automatycznie i nadal widzi tę z wczoraj, to proszę sobie przestawić ręcznie.


Za pomoc w przygotowaniu niespodzianki dziękuję:

Mygosi - za ikonkę zrobioną późnym wieczorem
Opiszonowi - za przetłumaczenie tekstu podstrony 'kolonoskopy' na wiki
Kolorowym - za burzę mózgów i (koniec końców) akceptację wdrożenia pomysłu wyłączenia forum


Dziękuję wszystkim, którzy dobrze się bawili, a tym, którym było smutno przesyłam przeprosiny za niedogodności.

Kocham to forum :!:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach