Bantu  Dołączył: 24 Wrz 2007
Zgłaszam się do klubu :mrgreen:

I Vilia i Smiena nadal na półeczce leżą, a obok Zenit ET :-P
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
Kiedyś miałem dwie Smieny 8M, co było bardzo wygodne: w jednej mogłem trzymać znakomity slajd ORWO UT18, a w drugiej srebrowy negatyw :-D . Niestety, nie mam już żadnej. I nawet nie pamiętam, co z nimi zrobiłem :cry: . Pewnie pozbyłem sie, gdy dostałem Zenita E z symbolem igrzysk olimpijskich w Moskwie na korpusie.
 
Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
To mi się wątek rozwinął :mrgreen:
 

palermo  Dołączył: 12 Lut 2007
I ja byłem posiadaczem Vili, dostałem od dziadka na I Komunię. To był mój pierwszy aparat. Aż sobie przypomniałem młode lata......
 

Rafał Czarny  Dołączył: 12 Sie 2006
Była jeszcze Wilia Auto. Mój kumpel ją miał. Ja od razu zacząłem od Zenita E. Miałem też przedpotopową Smienę 3 (taki miała symbol o ile się nie mylę), ale niestety rozbroiłem ją w pacholęcych czasach.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Ja zaczynałem w podstawówce od smieny 8M.Możliwości tego aparaciku rosły,razem z moja wiedzą.Pamiętam,jaka frajda było "odkrycie',że mogę focić z odległości 0,5m po zamknięciu przysłony na max i ustawieniu minimalnej odległości;albo możliwośc wykorzystania czasu synchro 1/250 (bo migawka centralna).Po zakupie zenka jeszcze przez pewien czas słuzyła mi za drugie "body".
 
janek_wu  Dołączył: 26 Maj 2008
Miałem Vilię ćwierć wieku temu, po kilku latach nawalił naciąg migawki, rozebrałem i próbowałem naprawić i już nie poskładałem bo zafascynowałem się lustrem - Zenit TTL. Ale Vilię wspominam miło.
 

Nieostry  Dołączył: 08 Kwi 2010
Takie cudeńko miałem i ja. Tata kupił mi na 12 urodziny. Rok później dostałem kinową szpulę przeterminowanego Foto65. To były piękne czasy :mrgreen:
 
Promocja111  Dołączył: 04 Lis 2008
To był mój pierwszy aparat. Komunijny :-D . Teraz u córki na półce za ozdobę robi.
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
Promocja111 napisał/a:
To był mój pierwszy aparat. Komunijny
i mój :mrgreen: ... i pierwsze zdjęcia w Studziankach! Czad! Tylko nie wiem jak można było z ostrością w czołg nie trafić :-/ ?!
 

Nieostry  Dołączył: 08 Kwi 2010
Może dlatego, że jak byliśmy mali to świat był większy?
 
reastdignity  Dołączył: 29 Kwi 2010
Nieostry napisał/a:
Może dlatego, że jak byliśmy mali to świat był większy?

w takim razie to jeszcze gorzej :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach