M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
[fotografowie] Fotografie Marcina Kydryńskiego
Co sądzicie o jego zdjęciach - Lizbona, Wietnam, World


http://www.kydrynski.com/
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Przeglądałem jakiś czas temu, teraz sobie odświeżyłem.
Powiem tak - zdjęcia "ze świata" może i nie są wybitne, ale za to... szczere (abstrahując od komentarzy). Ma się wrażenie, że facet po prostu lubi miejsca, w których bywa i przy okazji potrafi spojrzeć na wiele rzeczy "aparatem". A "niedbałość" niektórych kadrów działa IMO na plus, dodając autentyczności (żadnych ustawek) - ale może dałem się zasugerować? ;)

Zdjęcia AMJ (odnosząc się do podlinkowanej strony) - przepraszam, ale to jakieś nieporozumienie, od czapy, w cały świat, często w ogóle bez tematu. Powinny zostać w domowym archiwum (no chyba że nie może sobie poradzić z emanacją uczuć ;).

Reszta - sentymentalna.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Moj ostatni kontakt z Kydryńskim to jego album "Pod słońce", ktory robil pod okiem Tomaszewskiego. Niestety widac, ze fotografia u pana Marcina to tylko tak pobocznie, bo od tamtego czasu nie posunął sie o krok. Oko ma to samo, ale gdy wydawal album, przynajmniej ktos zajal sie edycja i redakcja - album, o ile dobrze go zapamietalem, jest spojny i ciekawy. "Cykle" przedstawione na stronie sa raczej niestrawne jako calosc. Pare ciekawych zdjec, reszta taka sobie, bez zadnej nici laczacej te zdjecia poza lokalizacja.

No i slajdy jednak lepiej wygladaja niz cyfra :-/
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Mam dokładnie takie same odczucia jak dzerry.
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
alekw napisał/a:
Mam dokładnie takie same odczucia jak dzerry.

Alekw myslę, że chyba większość ma takie odczucia
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
fotostopowicz napisał/a:
alekw napisał/a:
Mam dokładnie takie same odczucia jak dzerry.

Alekw myslę, że chyba większość ma takie odczucia


ma.

Próbuje pociągnąć nazwiskiem.

Mi Kydryński kojarzy się z 15:00 w niedzielę i programem 3 polskiego radia.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Fajnie ze ma jakies solidne hobby, ale zdecydowanie wole co puszcza.
 

iczek  Dołączył: 21 Kwi 2008
"Pod światło" było dobre... urzekło mnie wówczas.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Każdy z nas gdzieś pracuje, studiuje, uczy się, a w wolnych chwilach fotografuje. Gdybyśmy wszyscy mogli się poświęcić tylko temu co lubimy i w dodatku podróżować po świecie, to dopiero byśmy pokazali jak się fotografuje! A jeszcze jakbyśmy mieli szerokie kontakty w TV, radiu i publikatorach to... klękajcie narody.
Jakoś ucichło o Justysi S.
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Wywiad z Marcinem Kydryńskim:
http://www.iczek.pl/2011/...yk-dziennikarz/
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
technik219 napisał/a:
Każdy z nas gdzieś pracuje, studiuje, uczy się, a w wolnych chwilach fotografuje. Gdybyśmy wszyscy mogli się poświęcić tylko temu co lubimy i w dodatku podróżować po świecie, to dopiero byśmy pokazali jak się fotografuje!


I ta mysl trzyma mnie jeszcze przy zdrowych zmyslach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
technik219 napisał/a:
Każdy z nas gdzieś pracuje, studiuje, uczy się, a w wolnych chwilach fotografuje. Gdybyśmy wszyscy mogli się poświęcić tylko temu co lubimy i w dodatku podróżować po świecie, to dopiero byśmy pokazali jak się fotografuje!
:-B :-B :-B
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Cytat
Wysłany: 2011-01-11, 10:57
Wczoraj 20:01 i Dzisiaj 11:11



Scenka z ZOO:

- P a n i e d y r e k t o r z e! Ż ó ł w i e u c i e k ł y.
- Jak to się stało?
- O t w o r z y ł e m k l a t k ę, z a c z ą ł e m s p r z ą t a ć, a ż ó ł w i e m y k - m y k i u c ie k ł y...
:mrgreen: + :-B Za refleks.
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
technik219 napisał/a:
Cytat
Wysłany: 2011-01-11, 10:57
Wczoraj 20:01 i Dzisiaj 11:11

:mrgreen: + :-B Za refleks.


Eeeee, przeciez rozmawiamy o prawdach ponadczasowych :-D
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
a możecie mi wytłumaczyć innymi słowami i jakoś tak wprost jak krowie na miedzy, co macie na myśli, jarając się tekstem:
technik219 napisał/a:
Każdy z nas gdzieś pracuje, studiuje, uczy się, a w wolnych chwilach fotografuje. Gdybyśmy wszyscy mogli się poświęcić tylko temu co lubimy i w dodatku podróżować po świecie, to dopiero byśmy pokazali jak się fotografuje!


i co znaczy, że "gdybyśmy wszyscy mogli"? ktoś nie może?
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
możemy, ale nie mamy odwagi.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
ja i nie mogę, i nie potrafię.
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
tatsuo_ki napisał/a:
a możecie mi wytłumaczyć innymi słowami i jakoś tak wprost jak krowie na miedzy, co macie na myśli, jarając się tekstem:
technik219 napisał/a:
Każdy z nas gdzieś pracuje, studiuje, uczy się, a w wolnych chwilach fotografuje. (...)


No właśnie coś mnie tak gryzło w tym poście - bo on (znaczy MK) ma czas, nazwisko, kontakty, podróżuje... A zdjęcia jakie są, każdy widzi - wyższy poziom albumu z wakacji. Samo w sobie to nie jest złe, ale dodawanie sobie w liście publicznie podawanych tytułów "fotografik" (grrrrrr) to lekka przesada.
Jednak na swojej stronie tytułowej ma fotkę z Leicą (dlaczego - do cholery - nie ze słuchawkami??), wiec może się mylę?

tatsuo_ki napisał/a:
i co znaczy, że "gdybyśmy wszyscy mogli"? ktoś nie może?


Ja coraz częściej mam wrażenie, że warsztaty psychologiczne pt. "Jak mieć jaja w fotografii?" mogłyby się cieszyć olbrzymim zainteresowaniem. Lub - ostentacyjnie - żadnym.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Z drugiej strony raz jeszcze obejrzalem ten wywiad sponsorowany przez Nikona... przewinawszy poczatkowy marketing, milo go bylo sluchac. I zdjecia tez mi duzo lepiej podeszly.
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
alkos napisał/a:
Z drugiej strony raz jeszcze obejrzalem ten wywiad sponsorowany przez Nikona... przewinawszy poczatkowy marketing, milo go bylo sluchac. I zdjecia tez mi duzo lepiej podeszly.

Wydaje mi się, że z niego musi być niezły gawędziarz :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach