baksiq  Dołączył: 15 Maj 2006
[baksiq] Pierwsze boje z kadyszką
Witam,

Chciałbym zaprosić szanowne koleżanki i szanownych kolegów do mojej "galeryjki".

http://mobara.photosite.com/

Na razie nie ma tam zbyt wiele fotek. To moje początki zabawy z kadyszką :-) Jednocześnie gorąco zachęcam do komentowania. Chętnie wysłucham co mają do powiedzenia bardziej doświadczeni koledzy :mrgreen: Każdą krytykę przyjmę na twarz.

Na pewno można mieć zastrzeżenia do kolorów. :-( Niestey cierpię na brak odpowiedniego urządzenia wyświetlającego. Zdjęcia wywoływane były z rowów na telewizorze LCD (zawsze to lepiej niż na samym laptopie).

W każdym bądź razie gorąco zapraszam i życzę miłego oglądania!

Kłapie lustrem na pożegnanie
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
baksiq, zaba jest fajna, ale dlaczego nie ma opony?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Bez sensu - zdjecia sa skalowane w dol przez kod html. Popraw to jesli mozesz, bo ciezko sie te miniaturki oglada (nic nie widac) :-P
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
dan napisał/a:
Bez sensu - zdjecia sa skalowane w dol przez kod html. Popraw to jesli mozesz, bo ciezko się te miniaturki oglada (nic nie widac)


dan, ty brutalu :mrgreen:
 
baksiq  Dołączył: 15 Maj 2006
alkos, ujmę to tak - żaba jako kręgowiec ma mózg na pewno. Skoro tak, to znajdują się w nim opony :mrgreen: . Nie wiem czy takie Cię satysfakcjonują.

A tak na serio to żaba zamieszkuje Poleski Park Narodowy i chociażby z tego powodu nie posiada opony. Gumowej się naczy. W zasadzie co do opon mózgowych tez zrobiliśmy jedynie założenie o ich istnieniu...

KŁAP!

[ Dodano: 2007-05-23, 23:05 ]
dan dopiero co stworzyłem sobie konto/profil/eciepecie w tym serwisie i faktycznie skorzystałem z automatycznego skalowania. O ja gupkowaty! Już się poprawiam.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
asklop, no co ja poradze! Chetnie bym obejrzal a nie moge, bo nic nie widze na tych miniaturkach :-P
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
baksiq napisał/a:
alkos, ujmę to tak - żaba jako kręgowiec ma mózg na pewno. Skoro tak, to znajdują się w nim opony . Nie wiem czy takie Cię satysfakcjonują.


baksiq, nie myl mnie z alkosem, bo sie prawdziwy alkos jeszcze obrazi. ;-)
 
baksiq  Dołączył: 15 Maj 2006
Cytat
alkos, ujmę to tak - żaba jako kręgowiec ma mózg na pewno. Skoro tak, to znajdują się w nim opony . Nie wiem czy takie Cię satysfakcjonują.



baksiq, nie myl mnie z alkosem, bo się prawdziwy alkos jeszcze obrazi.


Ale wtopa! ;-) Wybacz asklop i alkos
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
baksiq napisał/a:
Ale wtopa! Wybacz asklop i alkos


wybaczone. A z ta opona to taki forumowy zart
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Żaba mi sie podoba. Widze, że masz tendencje do mocno centralnych kompozycji. Może czasem po złapaniu ostrości warto przesunąć obiektyw w tę albo tamta stronę :)

asklop napisał/a:
zaba jest fajna, ale dlaczego nie ma opony?

Matko!!! A ten znowu z ta oponą! Zaczyna to wyglądac niepokojąco :-D
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
kristofo napisał/a:
Matko!!! A ten znowu z ta oponą! Zaczyna to wyglądac niepokojąco


widzisz jak to jest. O zdjeciach nik juz nie pamieta ale opona wraca jak bumerang. ;-)
 
baksiq  Dołączył: 15 Maj 2006
Na wstępie dziękuję za wszelkie dobre słowa, za wszystkie słowa dziękuję.

OK, część zdjęć zamieniona. Myślałem jeszcze, że coś z pracy dorzucę ale niestety plomienna ściana mnie nie pozwala :-P

asklop, opona jest mi juz znana. To chba nawet Twoje zdjęcie z Moskwy było z taka oponą w rzece :mrgreen: Fajne zdjęcie baj de łej.

Jak znajde troche czasu i przebiorę swoje przepastne archiw to dorzuce do galeryjki trochę fotek z Nigerii. niestety miałem do dyspozycji tylko kompakcik i z racji mentalności otaczajacych mnie tambylców nie zawsze dało sie zrobić zdjęcie. Ale kilka interesujących ujęć się znajdzie.

Bądź co bądź galeria rusza na nowo :mrgreen:

kristofo, masz rację :-B . Często było tak, ze podczas przeglądania fotek przypominam sobie miejsce i że tam było jeszcze takie fajne cosik i ja tego "nieobjąłem"... Pozostaje mi tylkko ćwiczyć :->
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jak dla mnie to:
1. kadrowanie - już ktoś pisał -centralne
2. małe te zdjęcia 700 w najdłuższym boku chociaż by sie przydało
3. okropne ramki
4. niektóre kwiatki jakby nieostre.
Jak na testowe to ujdą:)
Robione kitowym obiektywem?

 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
baksiq napisał/a:
asklop, opona jest mi juz znana. To chba nawet Twoje zdjęcie z Moskwy było z taka oponą w rzece Fajne zdjęcie baj de łej.


to nie moje zdjecie, ale jak widzisz juz przeszlo do historii nowoczesnej.

baksiq napisał/a:
Jak znajde troche czasu i przebiorę swoje przepastne archiw to dorzuce do galeryjki trochę fotek z Nigerii. niestety miałem do dyspozycji tylko kompakcik i z racji mentalności otaczajacych mnie tambylców nie zawsze dało się zrobić zdjęcie. Ale kilka interesujących ujęć się znajdzie.


mam nadzieje, ze i opona sie znajdzie :-P
 
baksiq  Dołączył: 15 Maj 2006
zenza tak, te co zamieszczone to kitem i berofelxem 70-210 zwykle przy 210. Dziś wieczorem dodam jeszcze troche z SMC-M 50/2.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach