Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Marcz, gratuluję zakupu, to świetny zestaw.
 
marcz  Dołączył: 05 Lut 2007
Mam nadzieję, że wkrótce będę w stanie pokazać Wam przynajmniej kilka fotek godnych kupionego sprzętu.

Potem już tylko odkładać skrzętnie pieniążki na wyjazdy fotograficzno-fotogeniczne hehe... no i na coś szklanego i dłuższego... prawdopodobnie jakaś stałka M42 w stylu jupitera 9, a w skrajnie optymistycznej sytuacji DA 50-200 :).
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
no kolego zaimponowałeś - pierwszy raz widzę, że ktoś kupił "gorszą" puszkę ale doinwestował w optykę ;-)
 
marcz  Dołączył: 05 Lut 2007
Szczerze mówiąc, nawet teraz mam czasem chwile zastanowienia czy dobrze zrobiłem oszczędzając na body... (w końcu K10 jest większy, ma lepszy wizjer, lepszą ergonomię, odkurzacz, podświetlany pomocniczy LCD, możliwość dołożenia gripa...).
Jednak za każdym razem gdy podepnę FA50 lub DA16-45 wątpliwości natychmiast znikają :).
Poza tym... naprawdę bym chciał rozwinąć swoje umiejętności do tego stopnia, w którym korpus kasetki zacznie mnie ograniczać :-D
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
no wiesz, puszka nie robi zdjęć - tu wszystko zalezy od szkła ;-) Pamiętam jak kupowałem swojego pierwszego AFa - MZ5n, a póżniej zamieniłm na MZ-3. Spełniały wszystkie kryteria wyboru, a teraz? Wkurza mnie AF bo działa jak chce, wkurza mnie plastykowa obudowa i wkurza mnie zerowa ergonomia ;-) Kiedyś pewno wszystkie te afki schowam do szafy, a kupię FM3a ;-) Dlaczego nie LXa? Bo nie ma nowych ;-) Poza tym ja 35mm zabieram tylko na spacerki więc wodotryski nie są potrzebne. Ze szkieł pentaxowych zostawiłem tylko SMC AF f/4 28-70mm AL i f1.4 50mm - reszta poszła na allegro ;-) Choć z drigiej strony kręci mnie jakaś mamiya dalmierzowa 6 czy 7 - to jest super aparacik spacerowy tylko jeszcze (zorzyk cenzura) drogi.... Od kiedy mam 6x6 to jakoś ciężko mi kiedy mam robić na mikrofilmie ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
vector napisał/a:
tylko jeszcze (zorzyk cenzura) drogi
uważasz, że to było dowcipne?
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
vector napisał/a:
tylko jeszcze (zorzyk cenzura) drogi
uważasz, że to było dowcipne?

tak, uważam, że to było dowcipne. Umiem przeprosić, przyznać rację i w przeciwieństwie (do jak się okazauje większości) śmiać się z siebie. Czy coś z tym złego?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
vector napisał/a:
(zorzyk cenzura)

Zwracam Ci uwagę, że posługujesz się moim nickiem bezpodstawnie: jak dotąd Twojego postu:

http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=85372#85372

nie edytowałem. Informacja o edycji widoczna byłaby pod wiadomością.
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
zorzyk napisał/a:
Zwracam Ci uwagę, że posługujesz się moim nickiem bezpodstawnie: jak dotąd Twojego postu:

aha - rozumiem, że nie można mówić, czy zwrócić się albo powiedzieć "a zorzyk powiedział" bo narusza to Twoją ustawę o ochronie danych osobowych i jak domniemam za patrzenie na Twojego avatara muszę usiścić opłatę za wykorzystywanie utworu zgodnie z tabelą ZAIKSU? Czy moze wyroku sądowego?

Panie "Zożyk", rozumiem, że jest Pan starszą osobą i żyje wg. pewnych zasad i szaunuję to ale w tym przypadku "zorzyk" to tylko nick i nie ma Pan żadnych podstaw prawnych do wyciągania konsekwencji z tytułu nieautoryzowanego użycia tego słowa. Poza tym aby zacytować wiadomość przedmówcy na forach dyskusyjnych lub grupach usenet trzeba przytoczyć autota wypowiedzi. To się kłóci niejako z Pana postrzeganiem prawa do swojego nicka.

Z poważaniem,
nic nie znaczący nick Vector (który jest w użyciu przez min. 100 innych Vectorów, których w życiu na oczy nie widziałem).
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Z Twojego postu na poprzedniej stronie, vector, wynikało, jakobym ocenzurował Twój tekst, co nie było prawda i do tego odnosiło sie moje stwierdzenie, że bezpodstawnie użyłeś moje nicka.

Żeby uciąć tą dyskusję - zamykam wątek.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach