wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
[fotografowie] Richard Gere - fotograf :)
Nie wiedziałem, że Gere fotografuje. Sądząc po tym, co wykonał w ramach cyklu 'Pilgrim', idzie mu lepiej niż niejedemu fotografującemu koledze (Bridges mnie, na przykład, nudzi).

http://www.gerefoundation...ages_2.html?y=0

Zobaczcie :)

Zastanawiam się, dlaczego dwa poprzednie tematy, na które próbowałem pogadać zostały kompletnie olane ;)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
wojtekk napisał/a:
Zastanawiam się, dlaczego dwa poprzednie tematy, na które próbowałem pogadać zostały kompletnie olane ;)

Bo nie użyłeś słów kluczowych: "full frame", "nowy pentax", "moje problemy z K-5"
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
sołtys napisał/a:
Bo nie użyłeś słów kluczowych: "full frame", "nowy pentax", "moje problemy z K-5"


To było pytanie mocno retoryczne ;D
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Wygladaja jakby byly zrobione 80 lat temu. A to ze swiatlem na twarz jest mistrz.
 
An_wrocławianka  Dołączyła: 25 Paź 2010
o kurcze! zaskakująco fajne. Z chęcią zobaczyłabym więcej, ale google nie chce pokazać...
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Ja się prawdę mówiąc zastanawiam, czy albumu nie wciągnąć...
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
gudzowate troche, nie?

mile zaskoczenie.
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Torchę, choć po datach sądząc to starsze niż Gudzowaty. I w sumie jakieś takie mistyczne bardziej, sam nie wiem. Pewnie przez temat.

Zaskoczenie w rzeczy samej.
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Richard Gere o swoim koledze (Herb Ritts) wspomniał "Cholernie dobry fotograf", a tu prosze taka niespodzianka.





fot. Herb Ritts
http://www.herbritts.com/

Dla Rittsa to zdjęcia było drogą do sławy.
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
alkos napisał/a:
gudzowate troche, nie?

Też takie miałem skojarzenie
Cytat
Richard Gere o swoim koledze (Herb Ritts) wspomniał "Cholernie dobry fotograf", a tu prosze taka niespodzianka.

Widocznie skromny z niego chłopak :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach