alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
[alkos] Tak symbolicznie...
Ten sam fotograf.

Ten sam dzień.

Trzydzieści pięć lat różnicy.


8 czerwca, 1972



8 czerwca, 2007




źródło: The Online Photographer
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
stara się być w temacie
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
zwykly zbieg okolicznosci, a daje do myslenia...
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Te zdjecia dzieli wszystko.

dz.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Te zdjecia dzieli wszystko.


Czasy też.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Prawdopodobnie zdjecie z 8 czerwca 1872 mialoby wiecej wspolnego z tym z 1972, niz to sprzed dwoch dni...
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dan napisał/a:
Prawdopodobnie zdjecie z 8 czerwca 1872 mialoby wiecej wspolnego z tym z 1972, niz to sprzed dwoch dni...


Najgorsze jest to, ze to z 2007 ma tak wiele wspolnego z 2007...
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
Najgorsze jest to, ze to z 2007 ma tak wiele wspolnego z 2007...
ej alkos, bez przesady, az tak zle nie jest ;-) Dystans miedzy zdjeciami jest wymowny, ale nie mozna az tak generalizowac. Skad wiesz, ze w 1973 ten gosciu nie fotografowal na przyklad Davida Bowie calujacego sie z Mickiem Jaggerem na forsowanym do 12800 triksie, ktory mu sie zostal z Wietnamu? ;-) 2007 jest OK - rzeczy wartosciowe sa dzis na wyciagniecie reki - od nas samych zalezy co z tym zrobimy - mozesz pasjonowac sie dramatem Paryż, a mozesz tracic czas piszac na to forum i dajac linka do zdjecia, ktore zeby zobaczyc w 1973 ot tak, musialbym byl pojsc do biblioteki. Malo tego, wzbudzasz w ten sposob w paru osobach refleksje, ktore byc moze zrodza nastepne i moze nawet cos tego wyniknine ;-) Mi tam sie nasze czasy podobaja ;-)

dz.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Skad wiesz, ze w 1973 ten gosciu nie fotografowal na przyklad Davida Bowie calujacego sie z Mickiem Jaggerem na forsowanym do 12800 triksie, ktory mu sie zostal z Wietnamu? ;-) 2007 jest OK - rzeczy wartosciowe sa dzis na wyciagniecie reki - od nas samych zalezy co z tym zrobimy - mozesz pasjonowac sie dramatem Paryż,


Widziales video z linka? To z wiadomosci, gdzie reportaz o Parysz przerywany jest krotka wzmianka z Iraku....?


O to mi chodzi.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
O to mi chodzi.
Ale to przeciez tylko media. One, moim zdaniem, nie sa obrazem czegokolwiek. Podaz popyt. 4 lata temu napisalbym dokladnie to co ty, ale mi sie duzo pozmienialo pod sufitem przez ostatnie 4 lata - nie wiem, czy na lepsze ;-)

dz.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
dzerry, tylko media?

To co pokazuja, nie musi byc obrazem czegokolwiek. Istotne jest to, jaki maja wplyw na ludzkosc.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
dan napisał/a:
To co pokazuja, nie musi byc obrazem czegokolwiek. Istotne jest to, jaki maja wplyw na ludzkosc.
Uwazam po prostu, ze ich wplyw na ludzi jest przeceniany. Ludzie zawsze tego chcieli Dzisiaj to dostaja na talerzu, bo reklama to umowliwila - nie trzeba bezposrednio za to placic. Czlowiek nie jest az tak glupi na jakiego wyglada.

dz.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
dzerry napisał/a:
Uwazam po prostu, ze ich wplyw na ludzi jest przeceniany.

Dla mnie media sa motorem napedowym konsumpcjonizmu...
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
dan napisał/a:
Dla mnie media sa motorem napedowym konsumpcjonizmu...
pass ;-) kiedys przy piwie sobie pogdamy. Ja juz nie mam sily na dyskusje przez internet - ide cos skonsumowac ;-)

dz.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
z a w s z e można wyłączyć telewizor (albo oglądać tylko wybrane programy), zamiast serwisów informacyjnych w radio posłuchać sobie [i tu możnaby wpisać co kto lubi sobie posłuchać], iść do kina, nie czytać gazet. No cóż - jest pewnie garstka ludzi, którzy tak robią. Inną sprawą jest pytanie czy ludzie dostosowują się do tego co pokazuje np. tv czy tv dopasowuje się do tego jak ludzie się zmieniają ....... ale jedno jest pewne - na tym forum nie jesteśmy tego w stanie rozstrzygnąć, bo każdy ma swoją racje i każda z tych racji jest w jakiś sposób słuszna
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
apdejt ;-) :

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach