macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Chorzów, Bytom, Katowice
Z cyklu "dzieje się".


18-go czerwca (czyli w tą sobotę) - Dzień Czeski :-)

Skansen w Chorzowie napisał/a:
Współorganizowany z Valaskim Muzeum w Przyrodzie (Czechy).
W sobotę 18 czerwca zwiedzający będą mogli zapoznać się folklorem czeskim i morawskim, przedstawione zostaną pokazy: wikliniarstwa, ceramiki, kamieniarstwa, będzie okazja spróbowania tradycyjnej kuchni czeskiej i morawskiej, będą wypieki pierników obrzędowych, degustacje. Czas umili folklor muzyczny i taneczny z Moraw i Czech.


Tego samego dnia, w WPKiW odbywa się VI Festiwal Orkiestr Dętych, więc można połączyć.


Jakiś czas temu miałem pomysł związany z ogarnięciem wszystkiego co się dzieje na około, więc zrobiłem sobie kalendarz z imprezami. Staram się uzupełniać go na bieżąco o wystawy i plenery z naszego rejonu (i nie tylko) które znajdę na forum lub gdzieś obok. Jeśli ktoś chciałby skorzystać, proszę bardzo: klik. Jeśli ktoś chciałby coś do niego dopisywać, to też nie widzę problemu (tyle że trzeba mieć chyba konto google).

Wydaje mi się że kalendarz może pomóc w uporządkowaniu informacji z tematów zbiorczych, kiedy się bardziej rozrosną.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Podbijam temat bo oto nadeszła wiadomość z katowickiego Bierhalle! Wiadomość która zaniepokoiła rząd Indonezji i po której wysłuchaniu rzecznik prezydenta Białorusi prawie podał się do dymisji. Oto jego wysokość macioh króliczek Pentaksa w Bytomiu i okolicach oraz jego światłość jorge.martinez wedding photography Pentax master zaproponowali by zebrać się w niedzielę 26 czerwca 2011r. bladym świtem czyli ok. 11:00 (am) i spenetrować chorzowski park a zwłaszcza okolice parasolek. Kto chętny niech się wpisuje. Houk!
 
WarLord  Dołączył: 19 Cze 2010
A ja si emusze na egzamin uczyc :(
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
WarLord napisał/a:
si emusze

Ni emusisz ale mojżesz.
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
mam niedoczas :cry:

ten kalendarz to super sprawa, niby jest pierdylion stron w stylu 'cojestgrane', ale zadna nie ma wszystkich imprez, szczegolnie takich ktore moglyby zainteresowac fotografa, czyli od jakiegos anarchistycznego spektaklu plenerowego, wystawy fotografii po procesje w lipinach :-)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
:-)

W tę sobotę jest Pieczenie barana w skansenie :-) Dodatkowo w niedzielę, nemo się wiesza - czyli wernisaż absolwentów Fotoedukacji w Zabrzańskiej Impresji :mrgreen:
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Rondo Fotografii: Wieczory z fotografią cz. II 25 lipca, godz. 19.00 http://www.rondosztuki.pl/wydarzenie.php?id=384
Ktoś się wybiera?
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
ja się moze wybiorę, ale jeszcze zobaczę.
50 na 50.
 

Imano Kokoro  Dołączył: 21 Kwi 2011
mam to od jakiegoś czasu wpisane w notesie. jesli tylko nic nie wypadnie to się pojawię.
 
marek-raven  Dołączył: 29 Cze 2008
Będę na Rondzie ok 18.30. Do zobaczenia.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
kurde,
no nic już.
 

radek229  Dołączył: 09 Cze 2010
26-28 sierpnia w Katowickim Spodku Memoriał Huberta Wagnera! Ktoś się wybiera? Moja osoba zawita w niedziele może uda się z kimś spotkać?
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
7-16 Teatromania w Bytomiu

Rozkład jazdy i tego typu rzeczy znajdziecie tutaj

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach