alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Jakie są teraz ceny tego ustrojstwa?
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
W Brytfannie £100-250, zależnie od tego w jakim stanie i od lokalizacji (odbiór osobisty itp.)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ja mam od ponad dwoch lat takie CPE dla ubogich, czyli Paterson Thermo Drum - najwyzszy model z grzalka i silnikiem. Mimo, ze Paterson jest mniej wiecej o polowe mniejszy od Jobo, to i tak nie mam gdzie go trzymac, wiec lezy w pawlaczu, a wyciaganie, rozkladanie, naplenianie woda, podgrzewanie jest tak upierdliwe, ze do tej pory uzylem go tylko raz. Dostalem go praktycznie za koszt przesylki.

Te maszynki sa fajne, ale tylko jako stale wyposazenie ciemni. CPE naprawde wygdodne staje sie z liftem, a wtedy robi sie z tego jeszcze wieksza kobyla.

Tutaj instrukcja do Patersona http://strawberryfields.home.pl/paterson.pdf Co prawda tam jest mowa tylko o papierach, ale rownie dobrze mozna w nim wolac szitki 4x5" (8 na raz).
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Po analizie aukcji na ebay też stawiam na jakiś 1000 PLN.

Informacje o kolumbrynowości procesora studzą nieco mój zapał.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
jorge.martinez napisał/a:
Informacje o kolumbrynowości procesora studzą nieco mój zapał.
Cudow nie ma. 66 x 30 x 25 cm. Ledwo miesci sie na typowej kuchennej 60ce. Glowica "Lift", ktora umozliwia szybkie wylewanie i wlewanie chemii z z koreksu bez wyciagania go z plaszcza wodnego, to kolejnce 30 cm w gore.
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
jorge.martinez napisał/a:
Po analizie aukcji na ebay też stawiam na jakiś 1000 PLN.

Informacje o kolumbrynowości procesora studzą nieco mój zapał.


Jak kupisz, to chętnie zostane Twoim stałym klientem :-P

No właśnie stała ciemnia, jestem zbyt leniwy na jakąś łazienkową partyzantkę, a przy 4 letnim dziecku to takie zabawki muszą być niestety dobrze pochowane.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Do domu to chyba najlepszy jest procesor z rodzaju Tetenal Colortec Lab aka Durst Filmetta - zajmuje stosukowo niewiele miejsca, a do tego wszystko samo sie robi.

http://www.youtube.com/wa...v=-U6naskaS-U#!

Autor filmu chyba pisal u nas na forum.
 

temol  Dołączył: 01 Cze 2007
dzerry napisał/a:
Do domu to chyba najlepszy jest procesor z rodzaju Tetenal Colortec Lab aka Durst Filmetta - zajmuje stosukowo niewiele miejsca, a do tego wszystko samo sie robi.
.


Lub Jobo ATL-1000, ATL-1500. Minusem tych urządzeń (poza ceną) jest konieczność podłączenia do wody o temperaturze w okolicy temperatury procesu.

T.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach