Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
jaad75, jak się trafi na otyłych to przypuszczam, że być może.
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
jaad75 napisał/a:
A dlaczegóż to "bez sensu" i kto Ci powiedział, że Twoje "za ciężko" jest miarodajne, choćby dla przeciętnego mężczyzny? :-P
A dlatego że ponieważ.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Cała historia amatorskiej fotografii to male lekkie aparaty. Dlaczego dziś miałoby być inaczej?
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
jorge.martinez napisał/a:
Cała historia amatorskiej fotografii to male lekkie aparaty. Dlaczego dziś miałoby być inaczej?

No, bo idą ciężkie czasy ;-)
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Benek napisał/a:
A dlatego że ponieważ.
Tak myślałem.
jorge.martinez napisał/a:
Cała historia amatorskiej fotografii to male lekkie aparaty. Dlaczego dziś miałoby być inaczej?
Dlatego, że pojęcie "małe i lekkie" znaczy dziś zupełnie co innego, niż znaczyło w przeszłości. Nie wszyscy chcą, żeby wszystko było jeszcze mniejsze i jeszcze lżejsze.
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Trudno ci się przyznać jaad75 do błędu, rozumiem. Jest kategoria ludzi, która będzie zawsze szła w zaparte. Twierdzenie że FF to wygodny sprzęt dla niedzielnego pstrykacza jest horrendalną bzdurą.

jaad75 napisał/a:
Dlatego, że pojęcie "małe i lekkie" znaczy dziś zupełnie co innego, niż znaczyło w przeszłości.
Zmieniła się w ostatnim czasie wartość przyciągania ziemskiego?

jaad75 napisał/a:
A dlaczegóż to "bez sensu" i kto Ci powiedział, że Twoje "za ciężko" jest miarodajne, choćby dla przeciętnego mężczyzny? :-P
A niby ty jesteś jakimś kamieniem probierczym, miarodajnym punktem odniesienia i wzorcem z Sevres? :-)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
jaad75, jesteś w mniejszości :mrgreen:
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Benek napisał/a:
jaad75 napisał/a:
Dlatego, że pojęcie "małe i lekkie" znaczy dziś zupełnie co innego, niż znaczyło w przeszłości.
Zmieniła się w ostatnim czasie wartość przyciągania ziemskiego?


Benek, u mnie na półce stoi Zeiss Ikon z 30'tych lat ubiegłego stulecia. Sprzęcik na kasety 9x12cm. Wysuwany mieszek, matówka, czarna płachta na głowę. Dziadek żony kupił to kiedyś jako lekki sprzęt amatorski... To taki przykład na poparcie tezy jaad75 - "relatywizm ciężaru".

A poza tym panowie, o co te kłótnie, każdy nosi to, na co ma ochotę. Wczoraj łaziłem w plenerze z OM-D, dziś z K-3 z podpiętym da*300.

A jak niedzielny pstrykacz lubi sobie pochodzić z FF z gripem i jasnym zoomem to co, zabronicie mu? :evilsmile:
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Paffcio napisał/a:
A jak niedzielny pstrykacz lubi sobie pochodzić z FF z gripem i jasnym zoomem to co, zabronicie mu?

Zajmie nim się KOWAL (Komitet Obrony Wagi Aparatów Lekkich).
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Enzo napisał/a:
Paffcio napisał/a:
A jak niedzielny pstrykacz lubi sobie pochodzić z FF z gripem i jasnym zoomem to co, zabronicie mu?

Zajmie nim się KOWAL (Komitet Obrony Wagi Aparatów Lekkich).


Ciekawe co na to powie KOD (Komitet Obrony Dalmierzowców)? ;-)
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Benek napisał/a:
Trudno ci się przyznać jaad75 do błędu
Błąd trzeba wykazać - jak na razie kiepsko Ci idzie.
Benek napisał/a:
Twierdzenie że FF to wygodny sprzęt dla niedzielnego pstrykacza jest horrendalną bzdurą.
A gdzie coś takiego przeczytałeś?
Benek napisał/a:
Zmieniła się w ostatnim czasie wartość przyciągania ziemskiego?
Zmienił się punkt odniesienia. Ale nie wiem, czy to dla Ciebie nie jest zbyt trudne do pojęcia.
Benek napisał/a:
A niby ty jesteś jakimś kamieniem probierczym, miarodajnym punktem odniesienia i wzorcem z Sevres? :-)
A gdzie tak napisałem? Pytanie brzmi, na jakiej podstawie uważasz, że Ty nim jesteś? :-P
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Bez wycieczek proszę.
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Nie denerwuj się jaad75, ot palnąłeś bzdurę i już. Za tydzień nikt nie będzie o tym pamiętał.
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Ja sie nie mam czym denerwować, ale w sumie dobrze byłoby, gdybyś zacytował dokładnie gdzie tę rzekomą bzdurę "palnąłem", bo może się okazać, że po prostu masz kłopoty z rozumieniem słowa pisanego... :-P
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Tak jak mówiłem, będziesz brnął w zaparte. No ale cóż, człowiek - jak i całe stworzenie - jest bytem ułomnym.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Umiaru. Przenieście się Panowie na PW.
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Benek napisał/a:
Tak jak mówiłem, będziesz brnął w zaparte.
Nie, oczekuję konkretnego cytatu - bez tego ta śmieszna rozmowa, będzie dalej wyglądała, jak wygląda.
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Babko, babko udaj się -
jak się nie udasz to cię zjem!

Chłopaki, podrzucić wam nowe foremki?
 
tomek_j  Dołączył: 04 Lis 2010
To w Hydeparku nie można se gadać do woli? Toż po to są takie działy na forach żeby się do woli przekonywać o mojszej racji , ripostować ile kto chce oczywiście w ramach zasad kulturalnej wypowiedzi. Dlaczego Koledzy nie mogą tego tu robić?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Dyskusje wchodzące na ścieżkę osobitą nie prowadzą do niczego dobrego.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach