MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Ploty, plotki, ploteczki... cz.1. 2008-2016
Na paru forach internetowych spotkałem się z następującą informacją :
Tune in next Tuesday, December 16, at 2:01 P.M. California time. Pentax will unveil something new.

http://pentaxdslrs.blogspot.com/ - tutaj też są podane te informacje.
Niektórzy spekulują, że dotyczyć to może K20D Mark II (vel Super); inni, że to K20D z GPS-em (o którym to była już tutaj mowa).

Co sądzicie ?
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
Ja poproszę - co ma zawierać wszyscy wiemy :mrgreen:
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Pewnie ze wstrzymują sprzedaż kaema w europie albo jakieś inne głupoty znowu ;p
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Na pentaxforums spekulują :
* Pentax przyłączy się do standardu micro 4:3 (Panasonic Lumix G-1 dostał chwilkę temu nagrodę DIWA)
* nowe bagnet Pentax (nie wierzę w to absolutnie)
* 645D (to prędzej; nie jest to produkt który musi być na święta jako prezent, dla profesjonalistów miła wiadomość by to była)
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
K20D i K200D w odsłonach Swarovskiego.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
LOL Samp, to by było już przegięcie, półprofesjonalny model w kryształkach, doda by się poważnie zajęła fotografią z czymś takim, do libanu by pojechała reportaż robić jakby jeszcze grip był w kryształkach ;p
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
i do tego lampy błyskowe w krzyształkach oczywiście - kryształki działałyby rozpraszająco dla strumienia światła, więc jak najbardziej przydatne w fotografii :-)
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
...ehh naprawdę, jesteśmy najweselszym obozem w pentaksowym (i chyba całym fotograficznym) świecie :-B :-B :-B :-B
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
A może w związku z licznymi postulatami uzytkowników będzie FF ? Tzn. konstruktorzy w ramach poprawy AF-a wyeliminowali definitywnie BF ze swoich wyrobów. :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Dada, tzn dali fabrycznie taki niesamowity FF, że o żadnym BF nie może być kategorycznie mowy :?:

jeżeli tak, to idealna puszka dla ThomFoto :-P
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Jeśli jutro nie będzie nowego modelu, to temat będzie do zamknięcia, albo połączenia z któryms z podobnych dwóch.
3 wątki o aparacie, którego nikt nie widział na oczy, to stanowczo zbyt dużo.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
opiszon napisał/a:
dali fabrycznie taki niesamowity FF, że o żadnym BF nie może być kategorycznie mowy

Piękny bokeh na A3+ :-P
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
mygosia napisał/a:
Jeśli jutro nie będzie nowego modelu, to temat będzie do zamknięcia, albo połączenia z któryms z podobnych dwóch.

To może jakaś możliwość wrzucania "Rumorsów" do działu newsy (sprawdzone i niesprawdzone) ? Mam sporo takich informacji, czasami wpadają w ręce. Tak jak ten wywiad o polityce Pentaksa i planach dotyczących 645 D - wysłałem Sampowi, bo mi tam nie dane w dziele news zamieszczać informację. Może da radę zrobić jakiś dział spekulacje czy cholera wie co - czasami w zimowe wieczory można tam sobie pofantazjować...
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Ostatnio nawet łopaczni publikują co tydzień nowe plotki :mrgreen:
( No bo co niby mają publikować ? :roll: )
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W Hyde Parku byłoby na miejscu.
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Dada napisał/a:
Ostatnio nawet łopaczni publikują co tydzień nowe plotki :mrgreen:

i w sumie to jest jedyna rzecz po jaką wchodzę na optyczne.pl Z innych to mnie interesują szkła (77 limited ostatnio). Resztę znajduję na fotopolis i kilkunastu zagranicznych serwisach.

Ja tam lubię takie inforumors - zawsze jest w tym trochę prawdy.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dada napisał/a:
( No bo co niby mają publikować ? :roll: )

Codzienne statystyki z liczenia brokatu
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
plwk napisał/a:
W Hyde Parku byłoby na miejscu.


Mi się wydaje, że można wydzielić w dziale News dział Spekulacje. Wszystkie dyskuje o FF, APS-H, zapowiedzach i planach by tam się przeniosły.

No ale, jak kto lubi.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
A załóżcie sobie wątek:

"Ploty, plotki, ploteczki... o sprzęcie" - i będzie gites :-D
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
  Ploty, plotki, ploteczki... o sprzęcie
Tutaj zamieszczamy wszelkie informacje, spekulacje i przecieki na temat systemu Pentax

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach